Про скликання другого пленарного засідання сімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22 лютого 2017 року № 28- р

Про скликання другого пленарного засідання сімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 28 лютого 2017 року о 14-00 год. друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін в пункт 2 рішення 17 сесії (перше пленарне засідання) міської ради сьомого скликання від 09.02.2017 року "Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 3,3305 га, ТОВ "Полтава-Капітал" реєстраційний номер 532040004001742 від 19. 01. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Героїв Майдану,63, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови".

2. Про надання дозволу ПрАТ "ПМК-171" на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 2,3574 га, з метою формування кадастрового номеру для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,57.

3. Про надання дозволу гр. Яківцю Віталію Петровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою формування кадастрового номеру для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12-г, землі житлової та громадської забудови.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0016 га, гр. Титаренку Анатолію Дмитровичу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Шевченка (біля житлового будинку № 32), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0026 га, з метою передачі її в оренду гр. Филь Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0030 га, з метою передачі її в оренду гр. Романенку Василю Сергійовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,5-б, землі житлової та громадської забудови.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0033 га, гр. Кальченко Людмилі Олександрівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42-а, землі житлової та громадської забудови.

8. Про надання дозволу гр. Максименко Ірині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для обслуговування 1/5 частини житлового будинку та господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,36, землі житлової та громадської забудови.

9. Про надання дозволу ПАТ "Укргазвидобування" філії "Полтавагазвидобування" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування прибудованої частини магазину, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44, приміщення № 1.

10. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0015 га під торгівельним кіоском, по вулиці Гетьманська (біля будинку № 49) в місті Гадяч, гр. Бакалюка Андрія Васильовича.

11. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0011 га, ФОП Бутенко Олені Василівні, реєстраційний номер 532040004001966 від 12. 03. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування відокремленого входу та східців прибудованих до магазину, землі житлової та громадської забудови.

12. Про надання дозволу ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0529 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди, під будівництво кабельної лінії 0,4 кВ, за адресою: місто Гадяч, в районі вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.

13. Про надання дозволу ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 0,0051 га, з метою передачі її в користування під будівництво кабельної лінії 0,4 кВ, за адресою: місто Гадяч, в районі вулиці Тельмана, на земельній ділянці яка знаходиться в оренді ТОВ "Будівельна компанія Промпостач", землі житлової та громадської забудови.

14. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради гр. Трачук Тетяні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання), землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1606 га, з метою передачі її в оренду гр. Товстій Лідії Михайлівні для городництва, на території міста Гадяч, біля складів ЦО, для сільськогосподарського використання.

16. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->