жовт
21
2016

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА ВСІМ !

26 жовтня 2016 року з 9.45 до 10.45

Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації буде проводити щорічну комплексну технічну перевірку обласної системи централізованого оповіщення.

Попередження населення про запуск електросирен буде вести обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» по обласному телебаченню, мережами обласного проводного мовлення, а також обласними мережами ефірного радіо на частотах програми «Ваша хвиля» (УР-1), а саме: Гадяцький р-н – 103,1 мГц. Під час цієї перевірки будуть 2 рази вмикатися електросирени, звучання яких є сигналом цивільного захисту «Увага всім!». Трансляція сигналу «Увага всім!» буде вестись також по каналах обласної державної програми мереж проводового та ефірного радіомовлення.

Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення, то мешканці району повинні зберігати спокій - їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Основна мета подібної перевірки - визначення працездатності обласної системи централізованого оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

-->