Про граничні суми витрат

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шоста сесія сьомого скликання)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

10 березня 2016 року

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , Постановою Кабінету Міністрів України №102 від 04.02.2016 року "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 р. №332" з метою забезпечення ефективного та економного використання бюджетних коштів

міська рада вирішила:

1. Затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча (додаються).

2. Установити, що бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів бюджету міста Гадяча, здійснюють витрати на придбання легкових автомобілів, придбання і утримання мобільних телефонів за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у їх кошторисах та відсутності простроченоїкредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами бюджету.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління міської ради (Бабенко А.Л.) і контроль за його виконанням на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та цін , соціально- економічного розвитку, підприємництва.

Міський голова В. Нестеренко

-->