Про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло»

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.11.2011 № 236-1

Про стан роботи із зверненнями

громадян в КП «Гадяч-житло»

Заслухавши інформацію начальника КП «Гадяч-житло» В.В.Андрущенка про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло» виконком міської ради відмічає, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» на підприємстві розроблено та затверджено Положення про організацію та проведення особистого прийому громадян та графік прийому громадян.

Особистий прийом громадян начальник КП «Гадяч-житло» проводить згідно графіка у понеділок з 9-00 год. до 12-00 год., а заступник начальника – у вівторок з 9-00 год. до 12-00 год. та з 13-00 год. до 17-00 год. Станом на 15.11.2011 в журналі особистого прийому громадян начальника КП «Гадяч-житло» зареєстровано 41 звернення та 24 звернень зареєстровано в журналі особистого прийому громадян заступника начальника.

У відповідності до рішення виконкому Гадяцької міської ради № 247-1 від 24.10.2008 «Про стан ведення діловодства зі зверненнями громадян на комунальних підприємствах міста» заведено два журнали: «Журнал реєстрації скарг та звернень громадян (письмових)» (для реєстрації заяв, де порушуються права та інтереси громадян) та «Журнал реєстрації заяв громадян» (для реєстрації заяв, що стосуються основної діяльності).

З 1 січня 2011 року до 15 листопада 2011 року в «Журнал реєстрації скарг та звернень громадян (письмових) зареєстровано 2 скарги, які позитивно вирішені. (Колективне звернення жителів будинку №9 по вул. Воровського про перерахунок плати за утримання будинків та прибудинкових територій та колективне звернення жителів будинку №76 по вул. Гагаріна про самовільну перебудову кімнати.

В «Журнал реєстрації заяв громадян» станом на даний час зареєстровано 172 заяви, 38 з яких колективні.

Заявникам на всі письмові заяви, скарги та звернення надіслані письмові відповіді.

Основними питаннями піднятими в заявах були:

Ремонт покрівлі в будинках-64

Ремонт під’їздів-22

Прибирання під'їздів-2

Ремонт, заміна труб, опалення в квартирах-21

Ремонт електропостачання-4

Перегляд плати за утримання будинків та прибудинкової території-11 та інші. Переважна частина ремонтних робіт виконана. На даний час проводяться роботи по ремонту під'їздів.

Значна кількість заяв усної форми, зміст яких полягав у встановленні лічильників на холодну та гарячу воду, відєднання квартири від системи гарячого водопостачання, встановлення решітки для чищення взуття,ремонт дверей, заміна водяних труб, відновлення електропостачання квартир, налагодження системи опалення, водопостачання та водовідведення, вирішували безпосередньо керівники дільниць.

виконком міської ради вирішив:

1. Інформацію начальника КП «Гадяч-житло» Андрущенка В.В. про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло» прийняти до відома.

2. Визнати стан роботи із зверненнями громадян за 10 місяців 2011 року задовільним.

3. Начальнику КП «Гадяч-житло» (Андрущенко В.В.):

• не допускати порушень термінів розгляду звернень громадян згідно чинного законодавства, приділяючи особливу увагу зверненням громадян соціально незахищених категорій;

• вишукувати всі наявні можливості для задоволення законних вимог заявників;

• вжити заходів щодо зменшення кількості звернень громадян;

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому міської ради Гусак І.М.

Міський голова

Т.М.Савченко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->