Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 червня 2013 року № 126-1

Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

Згідно з підпунктом 1 пункту „а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою своєчасної і якісної підготовки міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років

виконком міської ради вирішив:

1. Взяти до відома інформацію начальника Гадяцького управління житлово-комунального господарства Приходька В.М., начальника «КП «Гадяч-житло» Андрущенка В.В., виконуючого обов’язки директора КПТГ «Гадячтеплоенерго» Білоуса В.В., директора МКП «Комунсервіс» Ємця М.О. про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

2. Затвердити План заходів щодо підготовки житлового фонду, об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013-2014 років згідно з додатком № 1.

3. До 1 жовтня 2013 року керівникам комунальних підприємств Гадяцької міської ради: Гадяцьке управління житлово-комунального господарства Приходько В.М., «КП «Гадяч-житло» Андрущенко В.В., КПТГ «Гадячтеплоенерго» Білоус В.В.:

3.1. Забезпечити готовність водопровідних, каналізаційних мереж, житлових будинків та виробничих приміщень, котелень, теплопунктів, які перебувають у комунальній власності, до роботи в зимових умовах.

3.2. Вжити необхідних заходів щодо погашення заборгованості за спожиті газ, електроенергію, послуги водо-, теплопостачання та водовідведення і забезпечити оплату поточного їхнього споживання в повному обсязі.

3.3 Забезпечити відновлення асфальтобетонного покриття вулиць, тротуарів та зелених зон у місцях проведення аварійних ремонтно-відновлювальних робіт.

3.4 Забезпечити виконання графіків поточного ремонту покрівель житлових будинків на 2013 рік.

3.5 Спільно з балансоутримувачем житлових будинків до 1 жовтня 2013 року провести обстеження житлових будинків, щодо готовності їх до експлуатації у зимовий період.

4. Директору МКП «Комунсервіс» відповідно до діючих технічних нормативів зимового прибирання міста вирішити питання залучення техніки підприємств і організацій різних форм власності для ліквідації снігових заносів, створити необхідні запаси паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та піщано-соляної суміші на цей період. На випадок снігових заметів розробити заходи щодо забезпечення прибирання вулиць міста підприємствами та організаціями, що мають спеціальну техніку для виконання цих робіт;

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Харлана М.М.

Міський голова Т.М.Савченко

-->