трав
28
2018

У Гадячі проведено ЗНО-2018 з української мови та літератури

24 травня 2018 року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжиться обов'язковим для усіх випускників та абітурієнтів тестуванням з української мови та літератури. У м. Гадячі Полтавської області цього дня працювали пункти тестування на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4.

Участь у ЗНО з української мови та літератури взяли 731 учнів та студентів закладів загальної середньої, професійної і вищої освіти м. Гадяча, Гадяцького та Зіньківського районів, що становить 96,9 % від зареєстрованої кількості.

Нагадуємо, що тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складавться із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам було відведено 180 хвилин. Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та № 58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України. Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та № 58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.

Спільно з персоналом пунктів ЗНО-2018 міста працювали упоовноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти: Ємець С.М., Биченко Н.М., Майборода С.М.

Дякуємо всім відповідальним з пункти тестування їх заступникам, старшим інструкторам, інструкторам, черговим пунктів ЗНО-2018, медичним працівникам, працівникам поліції охорони та полісменам Гадяцького відділу поліції і всім педагогам і керівникам закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району за активну участь та злагоджену роботу.

Сподіваємося, що ЗНО-2018 з української мови та літератури стало успішним для всіх учнів.

-->