бер
13
2018

Гадяцький відділ поліції отримав новий службовий автомобіль

Автомобіль, тим паче поліцейський, не розкіш, а засіб оперативного реагування. Гадяцький територіальний підрозділ поліції обслуговує три райони: Гадяцький, Зіньківський та Котелевський. Тому для вчасного реагування на події, ефективної роботи груп патрульної поліції на виклики громадян, питання забезпечення поліції двома патрульними автомобілями було піднято міським головою Нестеренком В.О. у вересні минулого року під час робочої зустрічі з Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, Міністром внутрішніх справ України А.Б. Аваковим та Головою Національної поліції України С.М. Князєвим.

Для найшвидшого вирішення даної проблеми офіційні листи-звернення були направлені до відомчих міністерств та Народного депутата України Р.Д. Богдана.

Вже сьогодні Гадяцький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області отримав новий службовий автомобіль підвищеної прохідності "RENAULT DUSTER". Ключі від службового транспортного засобу вручив начальник ГУНП Полтавщини Андрій Замахін.

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->