бер
28
2016

Нагадування депутатам міської ради про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

Шановні депутати Гадяцької міської ради VIІ скликання!

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради нагадує Вам, що 31 березня 2016 року - останній термін для подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

В порядку інформування повідомляємо, що відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", депутати місцевих рад віднесені до категорії суб'єктів декларування та зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Відповідно до ч.3 ст.8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", депутати місцевих рад зобов'язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

У зв'язку із цим, рекомендуємо депутатам міської ради, які є самозайнятими особами, пенсіонерами або тимчасово не працюючими особами, подати до 1 квітня декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до виконавчого комітету міської ради (каб. №3).

Депутатам міської ради, які не відносяться до вищезазначених категорій, рекомендуємо подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за місцем основної роботи (служби) та, обов'язково, письмово повідомити виконавчий комітет міської ради в письмовому вигляді про факт подання декларації (дату та місце подання декларації) в термін до 05 квітня 2016 року.

Вважаємо за необхідне нагадати депутатам міської ради, що, відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, "несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Бланк декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та Методичні рекомендації, що допоможуть Вам належним чином заповнити декларацію можна завантажити за наступним посиланням: бланк декларації про доходи або тут

.

-->