вер
26
2013

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів

25 вересня заступник голови райдержадміністрації О.М. Березенко, здійснив виїзд у дитячий дошкільний навчальний заклад в селі Сари.

Разом із головою сільської ради Виноградовим О.М. вони побували в ДНЗ, поспілкувалися з працівниками та батьками дітей закладу, ознайомилися з їх проблемами та побажаннями. Гості переконалися, що в садочку особлива увага приділяється вирішенню проблеми здобуття дошкільної освіти дітьми старшого дошкільного віку. Всі діти 5-річного віку охоплені підготовкою до школи.

З метою реалізації Закону України «Про дошкільну освіту» та для покращення організації харчування дітей на постійному контролі відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації стоїть питання здорового способу життя, раціонального харчування в ДНЗ району. Дитячий садочок забезпечений навчальними та дидактичними посібниками, роздатковим і демонстраційним матеріалом.

"Президент України поставив завдання перед органами влади забезпечити місцем у дошкільних навчальних закладах не менше 85% дошкільнят. Глава держави вважає, що розвиток дошкільної освіти сприятиме соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, і, що теж важливо, надасть батькам можливість працювати . Тому перед нами стоїть першочергове завдання забезпечити виконання даних доручень", - зазначив О.М.Березенко. Цього ж дня керівники заїхали до загальноосвітньої школи і АЗПСМ, вивчили ситуацію щодо початку опалювального сезону.

-->