квіт
4
2017

На пунктах тестування м. Гадяча проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури

01 квітня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, в якому взяли участь 351 майбутній абітурієнт з м. Гадяча, Гадяцького, Зіньківського та Лохвицького районів. Проведення пробного ЗНО на пунктах тестування забезпечили 62 педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, методисти методичного кабінету та головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради. Оцінювання пройшло без порушень процедури проходження пробного незалежного оцінювання.

Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбудеться 08 квітня 2017 р. на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4.

Підготували: С.М. Майборода, С.М.Ємець
-->