лют
6
2018

МММ повертається? Обережно, шахрайство!!!

Як повідомляють у Міністерстві фінансів України, почастішали випадки шахрайства, коли від імені Міністерства здійснюються дзвінки громадянам та пропонується компенсація за минулу участь в АТ «МММ».

Шахраї телефонують з міста Києва під різними іменами та говорять, що за рішенням суду Мінфін зараз виплачує відповідну «компенсацію». Далі повідомляють, куди слід приїхати, щоб поновити квитанції, та який «податок» для цього необхідно сплатити.

Враховуючи вищезазначене хочемо попередити жителів Гадяча та Гадяцького району, що інформація про здійснення зазначених виплат Мінфіном є неправдивою. Відповідно до статті 152 Цивільного кодексу України акціонерне товариство самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями, а держава не брала на себе зобов’язань щодо здійснення будь-яких виплат акціонерам АТ «МММ».

Також, останнім часом почастішали інтернет шахрайства. При здійсненні грошових операцій, а особливо коли це стосується купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет, необхідно бути максимально обачними. В жодному разі нікому не повідомляти інформацію про платіжну картку або картковий рахунок, наприклад ПІН-код, паролі доступу до рахунків, термін дії платіжної картки, кредитні ліміти, персональні дані тощо.

Радимо використовувати сайти тільки відомих і перевірених Інтернет-магазинів. А от якщо виникли сумніви щодо здійснення такої купівлі/продажу, краще відмовитись від пропозиції і пошукати інший варіант, ніж стати жертвою шахраїв.

Якщо все ж таки ви стали жертвою, то негайно звертайтеся в найближче відділення поліції чи телефонуйте за номером "102".

За отриманням допомоги ви також можете звернутися до Гадяцького бюро правової допомоги за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 5. Тел. (05354) 3 25 05.

Фахівці Гадяцького бюро правової допомоги

Другого полтавського МЦ з надання БВПД

-->