лют
15
2017

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Сьогодні, 15 лютого, воїни-афганці, представники міської та районної влади, громадських організацій і просто небайдужі гадячани зібралися біля меморіального комплексу вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Чорний тюльпан», щоб згадати загиблих на тій страшній війні та привітати тих, кому пощастило повернутися з Афганістану.

Зі щирими словами вдячності до присутніх звернулися голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів М.М. Фісун, перший заступник міського голови Г.М. Дроботя та перший заступник голови райдержадміністрації С.М. Бондаренко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто не повернувся додому з далекої афганської війни та воїнів, що віддали життя вже сьогодні на сході України за цілісність і єдність рідної землі. Також на знак світлої пам'яті про героїв учасники мітингу поклали вінки та квіти до пам’ятного знака.

Тематичні урочистості по вшануванню учасників бойових дій на території інших держав продовжилися у кіноконцертному залі «Дружба».

-->