вер
12
2016

Мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення міста Гадяча від нацистських загарбників

Вже 73 роки минуло з того дня, коли на гадяцьку землю прийшла радість перемоги над нацистськими загарбниками.

Цьогоріч, 11 вересня, біля пам’ятника Слави вшанувати пам'ять загиблих, висловити слова вдячності та повагу живим ветеранам зібрались керівництво міста, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста та небайдужі гадячани.

Виступаючи на мітингу та вітаючи мешканців міста, міський голова В. Нестеренко зі словами вдячності звернувся до сивочолих ветеранів. В своєму виступі Володимир Олександрович зазначив: «Нині ми об'єднуємося заради святої пам'яті нашого героїчного минулого. До землі вклоняємося ветеранам та вшановуємо світлу пам`ять воїнам, які не повернулися з війни. Ми маємо зробити все, щоб ветерани, які поряд з нами, були оточені шаною і турботою. Щоб наші діти, внуки і правнуки завжди пам`ятали, що вони нащадки героїв, які стали прикладом любові до рідної землі та героїзму».

Цього дня на адресу мешканців міста та ветеранів прозвучали слова вітання і від голови районної ради ветеранів І. Бережного та районного військового комісара, підполковника М. Овчаренка. У своєму виступі він також привітав всіх військовослужбовців з Днем танкістів.

За високий рівень професійної підготовки при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, під час проведення антитерористичної операції на сході України та з нагоди Дня танкістів Подякою Гадяцької міської ради нагороджений сержант, учасник бойових дій Гончаренко Вячеслав Вікторович.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави у міському парку, пам’ятника Корзуну, пам’ятних знаків воїнам-визволителям та братських могил.

По закінченню мітингу міською радою для ветеранів було проведено святковий обід.

-->