серп
29
2016

Кому заважає вуличне освітлення по вулиці Волгоградська

15 червня 2016 року до виконкому Гадяцької міської ради надійшов лист від жителів вулиці Волгоградська з проханням відновити освітлення вулиці в нічний час.

В черговий раз 11.07.2016 року міським комунальним підприємством «Комунсервіс» під час планового обслуговування проведено відновлення пошкодженого обладнання та повторно включено в роботу вуличне освітлення.

Дані незручності були викликані коротким замиканням на опорі № 6 Л-3 на перехресті вул. Волгоградської та провулку 1-й Польовий біля житлового будинку по вул. Волгоградська, 44, викликане самовільним відрізанням проводу від світильника вуличного освітлення; самовільним відключенням автоматичного вимикача в РУ-0,4 кВ підстанції КТП-37; самовільним відрізанням проводу лінії живлення в РУ-0,4 кВ КТП-37 30.04.2016 року; крадіжкою автоматичного вимикача вуличного освітлення, вирізанням проводу лінії живлення освітлення 06.05.2016 року підстанції КТП-37 та блокування доступу 10.05.2016 року до даної підстанції.

Дуже прикро, що люди в важкодоступних частинах міста роками чекають світла, а тут збудоване руйнується руками самих же людей, що не може бути не поміченим жителями вулиці. Сподіваємося на підтримку жителів та обраного ними депутата міської ради, які допоможуть провести роз’яснювальну роботу мешканцям «нічного життя».

23 серпня 2016 року під час планового технічного обслуговування виявлено стороннє втручання в управління вуличним освітленням вул. Волгоградська. Мережу живлення в черговий раз знеструмлено.

Робота схеми знову відновлена. Та чи надовго?! Адже комусь освітлення заважає «робити свої справи у нічний час».

Просимо жителів вулиці вияснити кому заважає вночі світло. Адже, працівники МКП «Комунсервіс» не можуть щоденно чергувати біля ввідно-облікового пристрою.

Роботи з благоустрою вул. Волгоградської, заплановані на 2016 рік, призупинені, та можуть бути продовжені лише за умови бережного, людського відношення до вже існуючого.

З повагою

Міський голова В.О.Нестеренко

-->