трав
21
2018

Ювілей «ураганної» бригади

У п’ятницю 18 травня, на запрошення командування 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, Гадяцький міський голова В.О.Нестеренко прийняв участь в урочистих заходах, присвячених 10-й річниці з Дня створення військової частини та отримав пам’ятну відзнаку.

Вітали цього дня особовий склад 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади представники Адміністрації Президента України, перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін, голови обласних та районних рад і державних адміністрацій, міські голови, представники громадськості та ЗМІ.

Ця, одна з найбільших по потужності в Україні бойова частина, розбудована на базі колишнього Сумського військового артилерійського училища. З перших днів війни і до сьогодні бере активну участь в захисті територіальної цілісності та незалежності нашої держави, а в її лавах проходили службу і нині служать, полтавці та наші земляки.

Нажаль, є і трагічні сторінки в історії частини: понад 20 військовослужбовців героїчно загинули в зоні проведення АТО: поблизу селища Побєда Новоайдарського району. Наймолодшому з них було всього 20 років. Вражає те, яку честь і шану віддають військові полеглим воїнам, як шанують їхніх рідних... Хто пам’ятає історію, той має майбутнє!

На честь вшанування пам’яті воїнів артбригади, які загинули в зоні АТО відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-артилеристам. А військові пройшли урочистим маршем.

З першого дня війни і зараз гадячани підтримували і підтримують 27 Сумську артилерійську бригаду. Саме на наших акумуляторах весною 2014 року на Схід першими відбули 8-ма та 9-та реактивні батареї, які звільняли Слов’янськ, Лисичанськ, Сіверськ, Бахмут, Соледар, Лиман, приймали участь в боях під Іловайськом і Дебальцевим, за Донецький та Луганський аеропорти...

Гадяцька громада допомагала і допомагатиме військовим та буде їх підтримувати, а військовий оркестр частини вже декілька років поспіль приймає участь у святкуванні дня міста...

Міський голова В.О.Нестеренко вручив сучасний телевізор, який того ж дня військові встановили в нещодавно відремонтованому казарменому приміщенні, де розміщені солдати - строковики.

Пишаємось нашими воїнами! Переконані, що українське військо захистить нашу державу і наших людей, вдячні їм за це! Перемога буде за нами і Україні-БУТИ!

-->