Інвестиційний проект за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція станції 2-го підйому води в м. Гадяч Полтавської області

У 2015 році, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у м. Гадяч було реалізовано інвестиційний проект «Реконструкція станції 2-го підйому води в м. Гадяч Полтавської області».

Актуальність проекту полягає у використанні нових енергозберігаючих технологій та забезпечення якісною цілодобовою подачею питної води, бо вода – продукт необхідний кожній людині. Впровадження даного проекту набуло не лише соціального, а й економічного значення. Адже, окрім вирішення проблеми безперебійного забезпечення населення якісною питною водою, було забезпечено комфорт для мешканців м. Гадяч. Унікальність проекту полягає в ідеї модернізації насосної станції шляхом заміни існуючих насосних агрегатів з незадовільними параметрами енергоспоживання на сучасні насоси з автоматизацією повного робочого циклу, із використанням енергозберігаючих технологій.

В результаті реалізації інвестиційного проекту було забезпечено безперебійне цілодобове постачання води; зменшення втрат води; оснащення насосної станції сучасним енергозберігаючим обладнанням, що дало можливість економити кошти на оплату електроенергії.

-->