бер
27
2017

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних бригад, театрів (шоу) навчальних закладах м. Гадяч

З метою виховання екологічної культури школярів 23 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних бригад, театрів (шоу). Мета конкурсу – активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи, формування екологічної компетентності школярів.

У своїх виступах за темою «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» агітбригади поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонстрували власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальні сценарії, відображали власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища. Потрібно відмітити високий рівень виконавської майстерності учасників, належний естетичний сценічний одяг конкурсантів, висвітлення практичної природоохоронної роботи, актуальність порушеної проблеми.

При оцінюванні виступів екологічних колективів враховувалися відповідність порушеної у виступі екологічної проблеми та її соціальне значення оголошеній темі, зв’язок з екологічними організаціями при вирішенні проблем та результативність проведеної роботи, а також рівень виконавської майстерності, оригінальність художнього оформлення, використання засобів активізації аудиторії, відповідність костюмів, рівень режисури та дотримання часового регламенту. За активну роботу по формуванню екологічної культури учнівської молоді та пропаганду екологічних знань, на підставі висновків журі конкурсу грамотами відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради нагороджені:

– у номінації «Екологічні агітбригади»:

екологічна агітбригада «Квіти Землі» Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (І місце);

екологічна агітбригада «ЕКОС» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 (ІІ місце);

екологічна агітбригада «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (ІІ місце);

екологічна агітбригада «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 (ІІІ місце);

– у номінації «Екологічний театр»:

екологічний театр «Еколог» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 (І місце);

екологічний театр «Квіти Землі» Гадяцької СШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова (ІІ місце);

екологічний театр «ЕКОС» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 (ІІІ місце).

Усі присутні збережуть приємні враження від актуальних і оригінальних виступів, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми.

Підготував: В.В. Лисенко
-->