квіт
26
2017

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

Сьогодні, 26 квітня, біля меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Вшанувати пам'ять загиблих та висловити подяку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС прийшли представники міської, районної влади та жителі міста.

Мітинг відкрив голова районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» В.В. Биченко. Зі словами подяки до чорнобильців та із закликом пам’ятати та шанувати подвиг тих, хто не шкодуючи власного здоров’я і життя захистив світ від страшної біди, звернувся перший заступник міського голови Г.М. Дроботя. В своїм промові Геннадій Миколайович побажав всім ліквідаторам та їх родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя та добробуту.

Перед присутніми також виступили перший заступник голови райдержадміністрації С.М. Бондаренко та голова районної ради В.П. Нікітенко.

На знак пошани до загиблих чорнобильців учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували всіх полеглих хвилиною мовчання.

-->