лют
8
2018

Гадяцька міська рада готується до чергової сесії

Міська рада готується до чергової 29 сесії, що відбудеться 15 лютого 2018 року. На розгляд сесії зокрема виносяться питання внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2018 рік, внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік. В проектах рішень вище зазначених питань передбачено виділення коштів з міського бюджету на вирішення низки проблем, що пов’язані з життєдіяльністю міста.

Зокрема КП «Гадяч-житло» планується надати 72 тис. грн. для придбання та встановлення теплообмінників для забезпечення в опалювальний період безперебійного, цілодобового постачання гарячої води в багатоповерхових житлових будинках.

На фінансову підтримку ВУЖКГ передбачено 200 тис. грн. та 200 тис. грн. на виготовлення проекту на реконструкцію очисних споруд.

МКП «Комунсервіс» планується надати 200 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію звалища твердих побутових відходів та 200 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво сортувального комплексу із встановлення сортувальної лінії твердих побутових відходів в м. Гадяч.

Відділу освіти, молоді та спорту міської ради передбачені кошти в сумі 75 тис. грн. на поточний ремонт каналізаційної системи ДНЗ «Первоцвіт».

У сфері охорони здоров’я планується надання субвенції з міського бюджету Гадяцькій центральній районній лікарні на придбання медикаментозних засобів для лікування орфанних захворювань в розмірі 40,6 тис. грн., медичного обладнання та меблів медичного призначення в розмірі 113 тис грн. Гадяцькому ЦПМСД передбачені кошти в сумі 61,6 тис. грн. на придбання медикаментозних засобів для лікування орфанних захворювань.

У рамках протидії та профілактики злочинності в місті з міського бюджету передбачено виділення Гадяцькому відділу Миргородської місцевої прокуратури коштів в розмірі 50 тис. грн. та Гадяцькому відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області коштів сумі 50 тис. грн.

Напередодні сесії даті питання опрацюють постійні комісії міської ради.

-->