лют
1
2018

Гадячани переможці зональних обласних змагань з волейболу!

01 лютого 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради проведено обласні зональні змагання з волейболу серед юнаків у залік обласної Спартакіади школярів 2017/2018 н. р.

У змаганнях взяли участь 4 команди: міста Гадяча, Гадяцького, Зіньківського і Лохвицького районів. За результатами змагань переможцем стала команда юнаків міста Гадяча, яка перемогла усіх суперників і вийшла в фінал обласних змагань, які відбудуться 13-16 лютого 2018 року у місті Полтава. Друге місце виборола команда Лохвицького району, третіми стали юнаки Гадяцького району, четвертими – юнаки з Зіньківського району.

Дякуємо нашим хлопцям за таку блискучу гру, бажаємо їм успіхів і достойно представити наше місто на фінальних змаганнях обласної Спартакіади.

Висловлюємо також подяку вчителям фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Уніжонному В.М. та Сидоренку Л.М., Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бовт С.М., за підготовку юнаків до обласних зональних змагань.

-->