лист
28
2016

Фінальна гра «Брейн ринг» серед міських шкіл на головний приз «Сова мудрості» від міського голови

25 листопада в Гадяцькій районній бібліотеці для дітей відбулася фінальна гра «Брейн ринг» серед міських шкіл на головний приз «Сова мудрості» від міського голови. Захід пройшов в атмосфері позитивних емоцій. Учасники відразу показали, що всі налаштовані тільки на перемогу та впродовж гри доводили високий інтелектуальний рівень, кмітливість та гарні знання.

За підсумками участі команд шкіл у конкурсі ерудитів переможцями стали вихованці Гадяцької гімназії ім. О. Пчілки, друге місце виборола команда Гадяцької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна, третє – команда Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4.

Наприкінці свята з вітальним словом виступив міський голова В.О. Нестеренко, який вручив головний приз переможцям гри, а керівників клубу «Магніт» О.В. Грабенка та О.В. Кірія за багаторічний розвиток інтелектуального руху серед учнівської молоді міста та з нагоди 10-річного ювілею фінальної гри на приз «Сова мудрості» серед юних ерудитів Гадяччини нагородив Почесною грамотою та Подякою Гадяцької міської ради.

-->