лют
9
2016

Економічний та соціальний розвиток міста

Економічний та соціальний розвиток міста

4 лютого 2016 року в приміщенні міської ради відбулася п'ята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутати з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, політичних партій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій.

Фінансові питання, зміни до бюджету міста на 2016 рік розглянули депутати постійної комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.). Доповідала з цього питання Бабенко А.Л. - начальник фінансового управління міської ради.

Постійна комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв'язку та управління майном (голова - Голуб Л.Б.) розглянула та внесла зміни і доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016 рік. Доповнення стосувалися визначення будівництва та ремонту конкретних об'єктів міста: доріг, тротуарів, дахів житлових будинків, освітлення вулиць, водопроводів. Доповідала з цього Галушка І.О. - начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, зв'язків із засобами масової інформації (голова - Саченко А.В.) доопрацювала проект Статуту територіальної громади міста Гадяч та внесла його на розгляд сесії.

Основними питаннями розгляду сесії були:

- Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

- Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

- Про затвердження Статуту територіальної громади міста Гадяч.

Депутати міської ради також розглянули та затвердили інші питання порядку дня:

- Про погодження прийняття відповідних повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

- Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності міста Гадяча, що підлягають приватизації шляхом викупу.

- Про затвердження акту приймання-передачі квартир №40 по вул. Шевченка, 11 та №9 по вул. Тельмана, 12-а в м. Гадяч.

- Про затвердження проектно-кошторисної документації про проведення капітального ремонту приміщень нежитлової будівлі фінансового управління Гадяцької міської ради, вул. Чапаєва, 26 м. Гадяч Полтавської області.

- Про затвердження проектно-кошторисної документації про проведення реконструкції частини приміщення №2 (перший поверх готелю "Жовтень" 1-17 кімнати) під офісне приміщення Гадяцької міської ради, вул. Драгоманова, 4 м. Гадяч Полтавської області.

- Про внесення змін до штатного розпису Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці.

- Про розгляд листа заступника прокурора Миргородської місцевої прокуратури.

- Про передачу необоротних активів на баланс фінансового управління Гадяцької міської ради.

- Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки по вулиці Гагаріна,136, загальною площею 0,1000 га на дві земельні ділянки, гр. Маковецькій Ірині Вікторівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,136, кв. 1 та Гагаріна,136, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

- Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки по вулиці 50 років Жовтня,60-а, загальною площею 0,0631 га на дві земельні ділянки, гр. Івановій Надії Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,60-а, та 60-в, землі житлової та громадської забудови.

- Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0698 га, по вулиці Тельмана,32, в місті Гадяч, гр. Волик Тетяни Миколаївни.

- Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0698 га, з метою передачі її в оренду гр. Шопіну Сергію Олександровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,32, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

- Про надання дозволу гр. Ятаєвій Валентині Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,8, землі житлової та громадської забудови.

- Про надання дозволу гр. Базі Софії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Волгоградський,6, землі житлової та громадської забудови.

- Про надання дозволу гр. Будяковій Кристині Іванівні та Будякову Анатолію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,130, землі житлової та громадської забудови.

- Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, ФОП Семеренко Наталії Іванівні, площею 0,2690 га, реєстраційний номер 040635900115 від 14. 02. 2006 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (обслуговування автостоянки), землі житлової та громадської забудови.

- Про поновлення договору оренди землі терміном на три роки, ПАТ ”Державний ощадний банк України”, площею 0,0090 га, реєстраційний номер 040955200025 від 27. 11. 2009 року, за адресою: місто Гадяч, по площі 50 років Жовтня,12, для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ, землі житлової та громадської забудови.

- Про поновлення договору оренди землі терміном на п’ять років, гр. Панасенко Василю Прокоповичу, площею 0,0482 га, реєстраційний номер 532040004001572 від 02. 12. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Незалежності,3, для городництва, землі для сільськогосподарського призначення.

- Про надання дозволу гр. Борячку Роману Олександровичу та Гук Ользі Іванівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільне користування, на умовах оренди, із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,18, приміщення № 1, землі житлової та громадської забудови.

- Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0537 га, по вулиці Шевченка,20, Гадяцького КПП ”Сервіс”

- Про надання дозволу гр. Гумбатовій Людмилі Миколаївні та Гумбатову Аділу Навруз-огли на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільне користування, на умовах оренди, із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,20, землі житлової та громадської забудови.

В "різному" депутати заслухали інформацію директора міського комунального підприємства "Комунсервіс" Ємця М.О., щодо використання підприємством коштів міського бюджету в 2015 році. Із повідомленнями та зверненнями виступили депутати Саченко А.В., Голуб Л.Б., Кулик К.П., Гузь А.С.

-->