вер
15
2016

Дванадцята сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.09.2016 р.

13 вересня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася дванадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 21 депутат з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: зокрема плідно, активно відбулися засідання комісії з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.) та комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.). На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання дванадцятої сесії. В роботі постійних комісій взяли участь керівники управлінь і відділів міської ради, представники громадських організацій.

Порядок денний дванадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.09.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про передачу Гадяцькій районній раді у 2017 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування.

4. Про внесення змін до рішення шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10 березня 2016 року «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча».

5. Про надання дозволу на придбання службового автомобіля.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

7. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

8. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча на 2016 рік.

9. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на проведення конкурсів на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч.

10. Про затвердження міської цільової Програми «Гідне оснащення рятувальників – надійна безпека мешканців Гадяча» на 2016 рік.

11. Про прияняття у комунальну валсність територіальної громади м. Гадяч державного майна, об’єкт житлової нерухомості, малосімейний гуртожиток по вулиці Швидкого, будинок 3, корпус 1 в м. Гадяч Полтавської області.

12. Про надання дозволу КП «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на оренду нерухомого майна, яке належить теріторіальній громаді міста Гадяча.

13. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15.

14. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Полтавська, вул. Радянська, пров. Тракторний та пров. Веселий для земельної ділянки по вул. Полтавська, 74-б.

15. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. 10-річчя Конституції, вул. Гагаріна та Молодіжна для земельної ділянки по вул. 10-річчя Конституції, 1.

16. Про визнання земельних торгів (аукціону) з продажу земельної ділянки площею 0,0400 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана,8-б, як такими, що не відбулися.

17. Про проведення земельних торгів (аукціону).

18. Про припинення права користування земельними ділянками під торгівельними кіосками загальною площею 0,0040 га, ФОП Оробей Віктора Андрійовича, на території міста Гадяч, по вулицях: Тельмана, Полтавська, Драгоманова, Героїв Майдану.

19. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0025 га, по вулиці Драгоманова,2-б, гараж № 7, в місті Гадяч, гр. Мазура Володимира Петровича.

20. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0036 га, по вулиці Полтавська,102, в місті Гадяч, гр. Бази Софії Миколаївни та гр. Клюєвої Ірини Петрівни.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0078 га, ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розміщення малої архітектурної форми – торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0022 га, з метою передачі її у власність гр. Панасенку Руслану Михайловичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 4, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-а, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Голубенко Наталії Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,2-б, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Довженку Василю Івановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 15, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

25. Про внесення змін в рішення виконкому міської ради від 21.08.1997 року № 288-14 "Про передачу безплатно у приватну власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських споруд площею 833 кв. м. по провулку Некрасова,1, гр. Воловик Михайлу Андрійовичу, жителю м. Гадяч."

26. Про надання дозволу гр. Кошовому Олексію Петровичу, Кошовому Віктору Петровичу, Кошовій Любові Михайлівні, Кошовому Петру Федоровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Андрієвського,13, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Сергієнку Олександру Івановичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,102-а, землі житлової та громадської забудови.

28. Про скасування рішення 44 сесії 5 скликання міської ради від 27.04.2010 року "Про надання дозволу Товстопят Оксані Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража в місті Гадяч, по вулиці Леніна,42-а".

29. Про надання дозволу гр. Базі Софії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки на два землеволодіння, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Волгоградський,6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

30. Про надання дозволу гр. Яловому Олександру Олександровичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,10, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Воронкову Віталію Анатолійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 5, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу гр. Безі Олександру Олексійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 6, землі житлової та громадської забудови.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0798 га, гр. Жуковцю Сергію Павловичу, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,47, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0046 га, з метою передачі її у власність гр. Долі Марії Олексіївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 15, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

35. Про надання дозволу гр. Нестеренко Тетяні Петрівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Терешкової,28, землі житлової та громадської забудови.

36. Про надання дозволу гр. Муковозу Леоніду Дмитровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Сонячний,22, землі житлової та громадської забудови.

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->