лип
13
2017

Двадцять друга сесія Гадяцької міської ради

13 липня 2017 року в залі засідань міської ради відбулася двадцять друга сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 22 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, члени виконкому міської ради, заступник начальника Гадяцького відділу поліції Сватковський В.М., керівники комунальних підприємств, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження звіту про виконання бюджету м. Гадяч за 6 місяців 2017 року, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку на 2017 рік, затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Гадяч на 2017-2018 роки в новій редакції.

Всього розглянуто 26 питань, з них 11 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів всі рішення були прийняті.

В різному виступили депутати міської ради: Будник О.В., Кузьменко О.Ф., Гузь А.С., Божко Л.Ф.


Рішення прийняті двадцять другою сесією Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.07.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Гадяч на 2017-2018 роки в новій редакції.

3. Про затвердження міської Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки в м. Гадячі на 2017 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку м. Гадяч на 2017 рік.

5. Про затвердження звіту про виконання бюджету м. Гадяч за 6 місяців 2017 року.

6. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Гадяцької міської ради в новій редакції.

7. Про внесення змін до рішення шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10 березня 2016 року «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів,іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча”.

8. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

9. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

10. Про вступ Гадяцької міської ради Полтавської області до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування».

11. Про внесення змін до рішення першої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 05.11.2015 року «Про умови оплати праці».

12. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню ринкової вартості для цілей оренди частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 39,1 м.кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

13. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню ринкової вартості для цілей оренди частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 45,9 м.кв., розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а.

14. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню ринкової вартості нежитлової будівлі-слюсарня, що знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Гетьманська, 45-а.

15. Про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення №3, що знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Полтавська, 43.

16. Про надання дозволу виконавчому комітету Гадяцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,17а, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу виконавчому комітету Гадяцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,45а, землі житлової та громадської забудови.

18. Про внесення змін в рішення першого пленарного засідання 17 сесії Гадяцької міської ради 7 скликання від 09.02.2017 року "Про надання дозволу гр. Кудіновій Тетяні Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,35-д, землі житлової та громадської забудови".

19. Про надання дозволу гр. Мариненку Миколі Миколайовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,33 землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Власенку Федору Андрійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,5в, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Сизьон Наталії Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Космодем'янської,13, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в поновленні договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,0562 га, гр. Дрижак Світлані Яківні, реєстраційний номер 532040004002881від 18. 07. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля ГРП), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

23. Про надання дозволу гр. Пономарчуку Віктору Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,62а, землі житлової та громадської забудови.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання приватизованих земельних ділянок за адресою м. Гадяч, пров. Прокоповича, 1-Є та м. Гадяч пров. Прокоповича, 1-Г загальною площею 0,2 га Савченко Наталії Олександрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Гадяч, пров. Прокоповича, 1-Г.

25. Про внесення змін в рішення виконкому Гадяцької міської ради № 426-78 від 18.12.1997 року "Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, та господарських споруд площею 0,0800 га, по вулиці Набережна Грунь,121, гр. Кузьменку Анатолію Володимировичу".

26. Про внесення змін в пункт 3 рішення 16 сесії 7 скликання Гадяцької міської ради від 08.12.2016 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0212 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, гр. Березнікову Сергію Вікторовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка, 18, приміщення №2, землі житлової та громадської забудови».

-->