груд
23
2016

Друге пленарне засідання шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради 21.12.2016 року

21 грудня 2016 року в залі засідань міської ради відбулася шістнадцята сесія (друге пленарне засідання) міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 24 депутата з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження бюджету міста на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку міста на 2017 рік. Всього розглянуто 25 питань, з них 10 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів рішень був затверджений бюджет міста та Програма соціально-економічного розвитку.


Пленарному засіданню депутатів передували спільні засідання постійних депутатських комісій та виконавчого комітету міської ради. 19 грудня відбулося спільне засідання комісій: з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії - Л.Б.Голуб) та з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова комісії – В.Д.Мотрич). 20 грудня відбулося спільне засідання депутатських комісій: комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії – О.А.Боцула), з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова комісії – М.М.Лепський), з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голова комісії – А.В.Саченко) та виконавчого комітету міської ради. На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, щодо бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік та інших рішень, що виносились на розгляд другого пленарного засідання шістнадцятої сесії.

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О.

Рішення, прийняті на другому пленарному засіданні шістнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 21.12.2016

1. Про бюджет міста Гадяч на 2017 рік.

2. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Гадяч на 2017 рік.

3. Про Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі міста Гадяч на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про внесення змін до міської Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту населення міста Гадяч на 2016-2020 роки.

7. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017 рік.

8. Про затвердження штатного розпису апарату Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік.

9. Про передачу з балансу МКП «Комунсервіс» необоротних активів на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

10. Про безкоштовну передачу основних засобів (тротуарів) з балансу міської ради на баланс МКП «Комунсервіс».

11. Про виділення коштів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» з бюджету міста для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам училища.

12. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2016 рік.

13. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Липівцю Сергію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,122, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Филь Ользі Миколаївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з метою передачі її в користування на умовах оренди строком на 10 років площею 0,1139 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вул. Л.Українки, 10 землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування господарської будівлі), за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу ФОП Мотрич Юрію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі з метою передачі її в оренду площею 0,00134 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, 12-а землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Оксьому Олександру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми - рекламного стенду за адресою: м. Гадяч, вул. Героїв Майдану (Малий круг).

21. Про відмову в наданні дозволу гр. Ганусу Івану Яковичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавська,134-б, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Ігорю Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення торгівельного павільйону орієнтовною площею 0,0030 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана, землі житлової та громадської забудови.

-->