лют
22
2018

Дошкільному навчальному закладу «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради – 40 років!

У кожного малюка є дороге серцю місце – рідний садочок. Це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Найбільше з них – День народження закладу дошкільної освіти. Великим святковим заходом відзначив цей день ДНЗ «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради, адже 16 лютого 2018 року цій великій і дружній родині виповнилося 40 років. Щоранку, мов гомінливі струмочки, зливаючись в єдиний бурхливий потічок, прямують сюди дівчатка й хлопчики, щоб набратись знань, сил та вмінь. Протягом усіх років його керівники та колектив старалися робити заклад затишним і зручним гніздечком для малят нашого міста, аби жилося їм тут цікаво та радісно.

До свята тут підготувалися на всі сто – ошатно прибране подвір’я, приміщення груп та музичної зали. Незабутнє враження створювали радісний гомін дітлахів та привітні посмішки працівників закладу.

Як і годиться, на іменини закладу освіти завітали гості – заступник міського голови Дроботя Г.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., голова Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Недвига Г.А., головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В. і Павленко А.М., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Калевич Н.В. та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., яких маленькі вихованці щиро зустріли. У свою чергу гості привітали всіх з 40-річним ювілеєм, вручили грамоти і подяки працівникам закладу дошкільної освіти: директору Сизьон К.Д., вихователям Толмачовій М.В., Близнюк Г.Б., Оксьом Л.В., помічнику вихователя Ємець В.М., кухарю Андрущенко О.Д., машиністу з прання та ремонту спецодягу Дугніст М.П. Окрім того, заступник міського голови Дроботя Г.М. вручив закладу від міської ради подарунок – телевізор.

Вітаючи педагогічний колектив, дітей та їхніх батьків із важливою подією, Геннадій Миколайович зазначив, що це дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги. А ті, в кого є можливість, обов’язково мають допомагати дошкільному закладу, покращувати умови перебування малят та запевнив, що й надалі міська влада підтримуватиме освітні заклади нашого міста. Адже саме тут діти отримують свій перший досвід спілкування у колективі, стають дорослішими і тямущими, з цього порога починається нове життя малюка. Побажав, щоб у майбутньому ці стіни виховали ще не один випуск дошкільнят.

Про те, з чого починав існування дитсадок, що було цікавого і чим живе сьогодні, розповіла директор ДНЗ «Веснянка» Сизьон К.Д. З нагоди ювілею закладу дошкільної освіти Катеина Дмитрівна привітала всіх присутніх і подякувала колективу за хорошу професійну роботу, батькам – за взаємопорозуміння і співпрацю, керівництву міста та відділу освіти, молоді та спорту – за допомогу та турботу з покращення матеріально-технічного стану закладу. Побажала всім міцного здоров’я, щастя добра, благополуччя, успіхів, творчої наснаги.

Вихованці теж старанно готувалися до свята. Разом зі своїми наставниками вони підготували чудову концертну програму. Малята виконували пісенні, танцювальні композиції, які барвистим віночком перепліталися з поетичними рядочками, присвяченими рідному дитсадку. На захід також завітали і вихованці закладу минулих років, які також привітали рідний заклад з ювілеєм.

Тож бажаємо ДНЗ «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6 (7) років Гадяцької міської ради довгих років роботи, щастя і здоров'я, бадьорості і успіхів усім його вихованцям, їхнім батькам та наставникам, щоб кожен день приносив тільки радість!

-->