лист
22
2017

Дошкільному навчальному закладу «Первоцвіт» Гадяцької міської ради – 35 років

Радісну подію відзначили 17 листопада 2017 року у дошкільному навчальному закладі «Первоцвіт» Гадяцької міської ради – 35 років з дня відкриття закладу.

Ювілей дитячого садочка – це особливе свято, це зворушливі спогади та оптимістичні плани на майбутнє! Саме з таким настроєм заклад дошкільної освіти відзначав свій ювілей, приймав привітання від гостей, яких, за українськими традиціями, зустрічав хлібом-сіллю. За 35 років із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Дитсадок наповнений багатьма цікавими подіями і різноплановими заходами, яскравими проявами професійної творчості та плідної взаємодії всіх працівників закладу, батьків. Хто мав нагоду побувати у цьому закладі дошкільної освіти, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база, де кожен малюк може вибрати собі заняття до вподоби. Колектив ЗДО на відмінно впорався над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань. Атмосфера на святі була не тільки урочистою, а й по-родинному затишною. Свій ювілей працівники та вихованці закладу освіти святкували у колі друзів. Серед почесних гостей – начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., представники відділу освіти, молоді та спорту, міського методичного кабінету.

За сумлінну працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти, досягнуті успіхи та з нагоди ювілею, було вручено грамоту відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради колективу закладу та подяки методичного кабінету педагогічним працівникам. Зі словами вдячності на адресу колективу виступила також його завідувач, яка вручила почесні відзнаки колективам груп, обслуговуючому персоналу та подарунки-обереги колишнім працівникам-пенсіонерам. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними. Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів.

-->