січ
22
2018

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради відсвяткував свій 35-річний ювілей

Дружній та згуртований колектив ДНЗ № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради 19 січня 2018 року відзначив ювілейну подію – 35-років з дня заснування! День народження – це завжди особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. На святковий захід завітало чимало гостей, зокрема, секретар Гадяцької міської ради Сафонов Г.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., методист методичного кабінету Аколович Т.П., ветерани дошкільної освіти, які працювали у закладі з початку його заснування, вихованці й випускники, представники батьківського комітету.

Отже, минуло 35 років! Для всього колективу – це період досягнень та здобутків, втілення планів та ідей, розвиток закладу дошкільної освіти та найголовніше – виховання підростаючого покоління.

Зі словами привітання виступив секретар міської ради Сафонов Г.В., який подякував керівництву і працівникам дитячого закладу за багаторічну сумлінну працю, побажавши їм невичерпної енергії, наснаги і благополуччя та вручив подарунок від Гадяцької міської ради – телевізор LED. З нагоди святкування 35-річного ювілею почесними грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради були відзначені: Рубан М.І., Барабаш М.М., Єлісєєва Н.Д., Лаврик Є.М., Іванюта В.М.

Окремо зворушливо звучали вітальні слова директора закладу Рубан М.І., яка подякувала всім, хто колись був або є частиною педагогічного колективу та наголосила, що сучасні перетворення та надбання стали можливими завдяки фінансуванню міської влади.

За сценарієм гості заходу отримали нагоду потрапити в справжню казку, де панують любов та злагода, дружба та довіра, де кожен має своє місце і призначення, з чого все починалося і, як проходили будні та свята цієї чудової країни дитинства – дитячого садка. За час свого існування ДНЗ № 9 «Дзвіночок» зазнав багато перетворень, та дещо залишилося незмінним – це безмежна любов до дітей, яку випромінюють навіть стіни закладу. То ж і не дивно, що святкування такої визначної дати пройшло в теплій та затишній атмосфері, а чудова концертна програма, яку підготували працівники та вихованці закладу, подарувала гарний настій всім учасникам та гостям свята.

-->