квіт
5
2018

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ МІСТА!

У Полтаві підписали Меморандум про співпрацю в сфері розвитку туризму

23 березня 2018 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського проведено стратегічну сесію по створенню регіонального туристичного продукту Полтавщини. У заході взяли участь представники туристичних фірм, готелів, керівники музейних закладів, туристичних осередків, керівники структурних підрозділів сфери культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

У рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю в сфері розвитку туризму на Полтавщині між Полтавською облдержадміністрацією та Всеукраїнським об’єднанням роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців України у сфері туризму». Останню представили на Полтавщині: Тетяна Тимошенко (Голова ради Всеукраїнської федерації роботодавців, член Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС), Юлія Алєксєєва (кандидат наук державного управління, консультант із розробок стратегій), Павло Бабенко (заступник голови Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців у сфері туризму України).

Метою проведення такого семінару-навчання було надання практичної допомоги в реєстрації підприємницької діяльності, надання юридичних та економічних консультацій, все що допоможе успішній діяльності суб’єктів в туристичній галузі, участь у грантових проектах.

Суб’єкти підприємницької діяльності, які бажають вступити до туристичного кластеру Полтавщини можуть звертатись до контактної особи: Гонтарюк Наталії Едуардівни: (050)-646-41-98.

-->