черв
1
2016

До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей, свято радості, надії і добра.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вже доброю традицією стало в День захисту дітей влаштовувати для діток на площі Соборній міста Гадяч святкові заходи. Зі словами вітання до винуватців свята звернулися перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, перший заступник голови райдержадміністрації І.В. Волощук, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради С.М. Бутенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації І.В. Гулей. Дітям бажали здоров’я, успіхів, щасливого, безтурботного дитинства та гарного відпочинку влітку.

У рамках заходів відбулися виставки дитячого малюнку, виробів із дерева, скла та кольорового паперу. Діти взяли участь у іграх, конкурсах та спортивних змаганнях. Переможці та учасники конкурсів отримали призи, подарунки.

Наприкінці свята діти разом з батьками з нагоди 25-ї річниці незалежності України випустили в небо 25 голубів, як символ миру.

-->