січ
19
2017

ДНЗ № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради відсвяткував свій День народження

Дитячий садок – це маленька країна, де свої закони, звичаї, традиції, свята. Одне з найбільших з них – День народження дошкільного навчального закладу. 19 січня 2017 року великим святковим заходом відзначив своє 34-річчя ДНЗ № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради. Працівники садочка серйозно готувались до свята: на першому поверсі гостей зустрічала виставка малюнків, поробок дітей, а концертна зала була яскраво прикрашена. Незабутнє враження створювали радісний гомін дітлахів та привітні посмішки працівників закладу.

Як і годиться, на іменини закладу завітали гості – начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Калевич Н.В.

Бутенко С.М. подякував колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажав берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу – високих результатів у навчанні та вихованні маленьких гадячан.

Майборода С.М. подякував закладу за злагоджену творчу працю, виховання підростаючого покоління та побажав усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.

Почесні гості завітали на ювілей не з порожніми руками, а подарували «Дзвіночку» бойлер.

Завідувач ДНЗ Рубан М.І. у своєму виступі подякувала колективу за сумлінну працю та щире ставлення до роботи.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма – справжнє свято за участю вихованців та педагогічних працівників, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у ДНЗ панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували вірші, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята!

-->