квіт
21
2017

Дев’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

20 квітня 2017 року в залі засідань міської ради відбулася дев’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 20 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження звіту з виконання бюджету міста за І квартал 2017 року, про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі міста Гадяча на 2016-2020 роки, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку.

Всього розглянуто 27 питань, з них 13 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів всі рішення були прийняті.

В різному із зверненнями виступили депутати міської ради Божко Л.Ф., Кузьменко О.Ф., Голуб Л.Б., голова громадської організації «Наша толока» Силенко А.В.


Пленарному засіданню депутатів передували спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики і туризму та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голови комісії Лепський М.М., Саченко А.Л.); комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (заступник головикомісії Боцула О.М.); комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії Боцула О.А.). Активно працювала комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії Голуб Л.Б.).

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О., начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Вєтрова П.О.

В засіданнях комісій прийняли участь заступник міського голови Харлан М.М., директор історико-краєзнавчого музею Сиротюк В.М., директор районного районного центру служб для сім’ї дітей Возниця В.О., голова міської організації Усенко Ю.І.

-->