лип
13
2016

Десята сесія Гадяцької міської ради від 13.07.2016 року

Рішення, прийняті на десятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.07.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження міської Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців м. Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми організації харчування учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча на 2016 рік.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

6. Про проект «Енергозберігаючі заходи в дошкільному навчальному закладі «Веснянка» Гадяцької міської ради м. Гадяч для комфорту та затишку вихованців».

7. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність міста Гадяч цілісного майнового комплексу державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище».

9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

10. Про надання дозволу на придбання службового легкового автомобіля.

11. Про затвердження Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

12. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інжененерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча) на 2016 р.

13. Про затвердження детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Шевченка, Чапаєва, Гетьманською, Соборною площею для земельної ділянки по вул. Шевченка, 4-б.

14. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Полтавська, вул. Радянська, пров. Тракторний та

пров. Веселий для земельної ділянки по вул. Полтавська, 74-б.

15. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Дзержинського, Мирного Панаса та Крупської для земельної ділянки по вул. Дзержинського, 15.

16. Про розроблення детального плану території частини кваталу, обмеженого вулицями Гетьманською, Чапаєва, Шевченка, площею Соборною для земельної ділянки по вул. Гетьманська, 3-а.

17. Про проведення земельних торгів (аукціону).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0243 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Кошелю Івану Миколайовичу, Кошель Наталії Пилипівні, Швидкій Людмилі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (бувша 50 років Жовтня),28, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0028 га, з метою передачі її у власність гр. Яловому Михайлу Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0207 га, з метою передачі її у власність гр. Хоменко Людмилі Іванівніі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу ПП "Укрбудсервіс-ДВМ" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, на перехресті вулиць Гагаріна та Тельмана для встановлення рекламоносія, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу ФОП Шиловичу Віталію Григоровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,30-л, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0999 га, з метою передачі її у власність гр. Письменній Людмилі Борисівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Молодіжна,2-в, землі житлової та громадської забудови.

-->