жовт
28
2016

Чотирнадцята позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання від 28.10.2016 р.

Питання, що були розглянуті на чотирнадцятій позачерговій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 28.10.2016 року.

1. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки».

5. Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

6. Про внесення змін до Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяча.

7. Про надання статусу житлового будинку малосімейному гуртожитку по вулиці Швидкого, 3, корпус 1 в місті Гадячі.

8. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0170 га, по вулиці Корзуна,16, в місті Гадяч, гр. Нікітовського Романа Васильовича.

9. Про надання дозволу гр. Нікітовському Роману Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 40 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Корзуна (біля присадибної ділянки № 16) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - влаштування торгівельного павільйону з навісом, для торгівлі продуктами харчування, землі житлової та громадської забудови.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0376 га, із земель житлової та громадської забудови, по вулиці Воровського,13-а, в місті Гадяч, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0035 га, СПДФО Ороб'ю Віктору Андрійовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування автобусної зупинки з торгівельним павільйоном, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0156 га, ФОП Жигурі Сергію Петровичу та гр. Жигурі Олегу Петровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування торгівельного кіоску), землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0490 га, ФОП Дубовицькому Сергію Івановичу, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,1, для будівництва та обслуговування закладів побутового обслуговування - розміщення дитячого батуту, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0025 га, з метою передачі її в оренду, гр. Голубенко Наталії Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,2-б, для обслуговування індивідуального гаража № 7, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0036 га, з метою передачі її у власність гр. Сергієнку Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,102-а, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Бондарю Миколі Петровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,67, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Темінській Інні Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 13 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової (у дворі, біля житлового будинку № 5), з метою встановлення тимчасової споруди для здійснення господарської діяльності, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Пасічніченко Тамарі Олексіївні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Незалежності,9, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Дуличу Сергію Миколайовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі в користування на умовах оренди для городництва, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Степовій (біля присадибної ділянки № 2), для сільськогосподарського використання.

20. Про надання дозволу гр. Гейко Олені Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 14 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Терешкової,1, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – влаштування східців та пандусу до магазину, землі іншої житлової забудови.

21. Про надання дозволу ТОВ "Укролія" на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,55, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу ПАТ "Державний ощадний банк України" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 25,25 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по площі Миру,12, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування східців та влаштування пандусу до приміщення банку, землі житлової та громадської забудови.

Результати голосування депутатів на засіданні чотирнадцятої позачергової сесії Гадяцької міської ради 28.10.2016 р.

-->