трав
24
2017

Чисто не там, де прибирають!

Вже на протязі багатьох років громадяни нашої держави, які побували закордоном, повертаючись до України діляться враженнями про побачену дбайливо збережену красу архітектури, чистоту вулиць, парків, скверів. Давайте погодимося, що приємно гуляти прибраними вулицями, проводити вільний час з сім’єю в зеленому та квітучому парку чи алеї, відпочивати на білих пісках берега річки. Кожен з нас прагне жити в чистому місті! Це залежить лише від нас! Що заважає нам зробити чистими наш квартал, район, і врешті-решт місто?

Інколи приходиться бачити досить неприємні картини, як дочекавшись автобуса на зупинці юнак забігаючи до автобусу кидає під ноги недокурену сигарету, чи мамочка гуляючи з дітьми просто викидає серветку на асфальт, або молодь сидячи на лаві у парку лузаючи насіння, лушпини кидає не в урну, яка знаходиться поряд, а під лавку.

Хоч як не намагатимуться прибирати комунальні служби, із нашим безкультур’ям, невихованістю та недбальством їм все рівно не впоратись. Давайте пам'ятати чудове правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не накидають. То ж зробімо наше місто чистим, та затишним вже сьогодні!

-->