Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

жовт
9
2017

Про І ( міський) етап обласних ХХІ математичних змагань ім. М.В. Остроградського

05 жовтня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 проведено І (міський) етап обласних ХХІ математичних змагань ім. М.В. Остроградського у яких взяли участь представники Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Завданням цих інтелектуальних змагань є підтримка обдарованих дітей, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати свою думку.

Переможцями змагань в молодшій віковій групі стали: учениця Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Кишкар Тамара (І місце), учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Сизьон Катерина (ІІ місце) та учень Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Смірнов Ростислав (ІІмісце).

У старшій віковій групі перемогу здобули: учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Жулід Альона (І місце) та учні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Куценко Олександр (І місце), Момот Роман (ІІ місце).

Учителі, які підготували переможців: Велічай В.В., Галушка Л.П., Кубар Н.Ф.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку навчальним закладам міста за участь і організацію міського етапу обласних ХХІ математичних змагань імені М.В. Остроградського.

жовт
5
2017

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–серпень 2017 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 серпня 2017р. становила 23857 осіб. Упродовж січня–липня 2017р. чисельність населення зменшилася на 103 особи.

У січні–липні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату жит-лово-комунальних послуг призначено 7725 домогосподарствам на загальну суму 3107,0 тис.грн.

Крім того, 17 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Упродовж січня–липня 2017р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 52,6%, або на 3020,8 тис.грн, і на 1 серпня 2017р. становила 2721,4 тис.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Внутрішня торгівля

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, за січень–червень 2017р. становив 95807,2 тис.грн і в порівнянних цінах збільшився проти січня–червня 2016р. на 3,3%.

Зовнішньоекономічна діяльність

Загальний обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу), розміщених у місті, на 1 липня 2017р. склав 360,4 тис.дол. США, в розрахунку на одну особу населення – 15,3 дол. США.

Головне управління статистики у Полтавській області