Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лип
27
2018

УВАГА !!! Амброзія полинолиста- небезпечний карантинний бур`ян!

Чим небезпечна амброзія

У місті Гадячі розповсюджений небезпечний карантинний вид отруйного бур’яну – амброзія полинолиста, яка завдає шкоди не тільки сільськогосподарським культурам, але й здоров’ю людини. У період цвітіння кожна рослина амброзії виділяє мільярди пилкових зернин. Піднімаючись із повітрям, вони переносяться вітром на велику відстань – майже на 50 кілометрів.

Докладніше »

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 липня 2018 року № 133 - р

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

лип
26
2018

Інформація про результати проведення перевірки Кувшинової Катерини Григорівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Кувшинової Катерини Григорівни, яка обіймає посаду завідувача сектору культури і туризму виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кувшинової К.Г. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

лип
26
2018

Оголошення

Відповідно до статті 10 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській області надає перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації в місті Гадяч в 2018 році.

№ п/п

Назва

Адреса

Балансоутримувач

Примітка

Окреме майно

1

громадський будинок літ. А-1 загальною площею 156,8 кв. м.

Полтавська обл., Гадяцький район, м. Гадяч, вул. Героїв Майдану, 75

ТДВ «Гадяцький елеватор» (код ЄДРПОУ 00955650)

Наказ ФДМУ №447 від 27.03.2018 р. «Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році»

-->