Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

черв
1
2018

Відзначення Дня захисту дітей

Щорічно, 1 червня, у перший день літа в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Докладніше »

черв
1
2018

На часі створення Гадяцької міської об′єднаної територіальної громади

Сьогодні, 01 червня 2018 року в приміщенні Гадяцької міської ради відбулось проведення семінару щодо приєднання до міста обласного значення Гадяча та створення Гадяцької ОТГ.


В рамках проекту «Пульс», який реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID, у семінарі взяли участь регіональні консультанти Асоціації міст України: з юридичних питань Полупан О.А., з бюджетних питань у Полтавській області Саідова А.С., з питань комунікації Правденко О.І.; голова Вельбівської сільської ради Койло А.М., голова Біленченківської сільської ради Нікітенко С.О., начальник фінансового управління Гадяцької міської ради Бабенко А.Л., працівники міськвиконкому та ЗМІ.

Докладніше »


трав
31
2018

У закладах загальної середньої освіти Гадяча пролунав Останній дзвоник

У четвер, 31 травня 2018 року, у закладах загальної середньої освіти Гадяча пролунав Останній дзвоник. У цей день проведено святкові заходи, присвячені закінченню 2017/2018 навчального року.

Докладніше »

трав
31
2018

Інформація про результати проведення перевірки Шпірни Сергія Васильовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Шпірни Сергія Васильовича, який обіймає посаду начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Шпірни С.В. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

трав
30
2018

Триває передплатна кампанія на друге півріччя 2018 року

12 квітня розпочалась передплатна кампанія на ІІ півріччя 2018 року. Вона триватиме на видання України – до 15 червня, на видання зарубіжних країн – до 02 червня, на обласні й районні видання – до 25 червня.

Докладніше »

-->