Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
14
2018

ЗМІНИЛАСЯ ДАТА ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Засідання тридцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання відбудеться 16 березня 2018 року о 14-00 у залі засідань міської ради (м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3).

Докладніше »

Про внесення змін до рішення шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10 березня 2016 року „Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних теле

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

16 березня 2018 року

Про внесення змін до рішення шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10 березня 2016 року „Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча”

Докладніше »

бер
14
2018

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Тридцята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік

Докладніше »

Штормове попередження

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня 2018 року на території області очікуються складні погодні умови:

17 березня очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 сМ); пориви вітру 15-20 м/с, місцями ожеледиця.

18 березня сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

19 березня сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 сМ); пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах місцями ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-12 градусів морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2(жовтий), 18-19 березня місцями по області 3(червоний),що ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

бер
13
2018

Гадяцький відділ поліції отримав новий службовий автомобіль

Автомобіль, тим паче поліцейський, не розкіш, а засіб оперативного реагування. Гадяцький територіальний підрозділ поліції обслуговує три райони: Гадяцький, Зіньківський та Котелевський. Тому для вчасного реагування на події, ефективної роботи груп патрульної поліції на виклики громадян, питання забезпечення поліції двома патрульними автомобілями було піднято міським головою Нестеренком В.О. у вересні минулого року під час робочої зустрічі з Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, Міністром внутрішніх справ України А.Б. Аваковим та Головою Національної поліції України С.М. Князєвим.

Для найшвидшого вирішення даної проблеми офіційні листи-звернення були направлені до відомчих міністерств та Народного депутата України Р.Д. Богдана.

Вже сьогодні Гадяцький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області отримав новий службовий автомобіль підвищеної прохідності "RENAULT DUSTER". Ключі від службового транспортного засобу вручив начальник ГУНП Полтавщини Андрій Замахін.

-->