Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про скликання двадцять сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

29 листопада 2017 року № 225- р

Про скликання двадцять сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

лист
29
2017

Проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»

24 листопада 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»». Докладніше »

лист
28
2017

Проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ДНЗ "Веснянка"

З 20 по 24 листопада 2017 року проходили методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради Полтавської області.

Методичні дні розпочалися знайомством працівників ММК із педагогічним колективом закладу дошкільної освіти. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. та методист з дошкільної освіти Аколович Т.П. ознайомили працівників закладу з Планом проведення методичних днів методичного кабінету, зокрема з питаннями щодо організації науково-методичної, дослідницької роботи педагогічних працівників закладу, організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації методичної роботи і її результативністю тощо.Докладніше »

лист
28
2017

У місті відкрили оновлений сервісний центр МВС

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, в м. Гадяч презентовано оновлений сервісний центр МВС України, що замінить роботу колишнього МРЕВ. На відкриття завітали перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, голова райдержадміністрації О.В. Матюшенко та голова районної ради В.П. Нікітенко. Докладніше »

лист
28
2017

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.Докладніше »

-->