Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

груд
5
2017

Відбувся І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» закладів загальної середньої освіти м. Гадяча

30 листопада 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено І (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Докладніше »

груд
4
2017

Проведено інструктивно-методичну нараду для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста Гадяча «Вимоги до ведення ділової документації фахівців дошкільного закладу

28 листопада 2017 року проведено інструктивно-методичну нараду для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста Гадяча на базі ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради з теми «Вимоги до ведення ділової документації фахівців дошкільного закладу». Докладніше »

лист
30
2017

Оголошення

За повідомленням МКП "Комунсервіс" 01 грудня 2017 року для технічного обслуговування автобуса буде відмінено рейси ЕТАЛОНа по маршруту: "Залізнична станція - КСП "Зелений гай".

Просимо вибачення за тимчасові незручності

Про скликання двадцять сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

29 листопада 2017 року № 225- р

Про скликання двадцять сьомої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

лист
29
2017

Проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»

24 листопада 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»». Докладніше »

-->