Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

серп
1
2018

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензовані обсяги складають: 50 осіб рівня «Бакалавр» і 150 осіб рівня «Магістр») за освітніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за денною та заочно-дистанційними формами навчання.

Докладніше »

серп
1
2018

Про тимчасове припинення руху транспорту

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19 липня 2018 року № 380

Про тимчасове припинення руху

транспорту

Докладніше »

серп
1
2018

Порядок оформлення сумісництва

Працiвник має право реалiзувати свої здiбностi до продуктивної i творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декiлькох пiдприємствах, в установах, органiзацiях, якщо iнше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторiн. Докладніше »

Про надання згоди на добровільне приєднання Біленченківської сільської територіальної громади Гадяцького району до Гадяцької міської територіальної громади

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

07 серпня 2018 року

Про надання згоди на добровільне приєднання Біленченківської сільської територіальної громади Гадяцького району до Гадяцької міської територіальної громади

Докладніше »

лип
27
2018

Шановні гадячани!

28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо доленосну і знакову подію в історії нашої країни – 1030-річчя хрещення Київської Русі . Це свято духовно об'єднує українців, живить нашу віру в мир та добро на землі.

В різні часи люди звертаються до Бога зі своїми проблемами, бідами та печалями, посилаючи молитви до Всевишнього з надією на порятунок, на підтримку .Сьогодні крім особистих проблем до храму прихожани йдуть з проханнями миру для українського народу та відновлення злагоди і взаєморозуміння між людьми. Народ України доволі натерпівся від поневірянь і має право на мирне і щасливе життя.

Наша громада завжди підтримувала починання по відбудові та збереженню храмів міста .

Спільно з закладами культури і освіти міста та представниками духовенства проводяться спільні заходи :уроки духовності, дні пам’яті, зустрічі, екскурсії, виставки та інш., для виховання духовних цінностей у молодого покоління.

Систематично органами місцевого самоврядування надається допомога по благоустрою територій , які прилягають до храмів. А в церквах міста знаходять підтримку як духовну так і матеріальну(гуманітарну) не тільки жителі міста а і всі хто її потребує.

То ж не втрачаємо віри, укріплюємо її щирими молитвами, світлими помислами та добрими справами. Нехай наша віра ніколи не згасає, а приносить у кожну домівку теплоту, добро, щастя і любов.

В цей святковий день бажаю гадячанам , як і всім українцям щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття, миру та єднання.


Міський голова Володимир Нестеренко


-->