Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

серп
10
2018

Гадяцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує

За результатами лабораторних досліджень води в р. Псел від 06.08.18р.по санітарно-хімічних та токсикологічних показникам відхилень від санітарних норм не виявлено. По мікробіологічних показниках (індекс ЛКП) має місце перевищення нормативного гігієнічного рівня в 5000 (п’ять тисяч) фактично індекс ЛКП -5300. Збудників патогенних мікроорганізмів в воді не виявлено.

Враховуючи результати лабораторних досліджень з метою упередження епідеміологічних ускладнень купатись в р.Псел (міський пляж) не рекомендовано до покращення якості води за мікробіологічними показниками.

серп
8
2018

Безпека життєдіяльності - базова складова роботи міської влади

Сучасне місто – це складна та розгалужена інфраструктура, яка стрімко та безперервно розвивається. Темп життя зростає, відбуваються події та заходи із залученням великої кількості громадян. Висока інтенсивність дорожнього руху вимагає підвищеної уваги до стану шляхового покриття. Тому питання безпеки людини в міському середовищі сьогодні, як ніколи, є актуальним.

Докладніше »

серп
8
2018

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–червень 2018 року

Населення

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 червня 2018р. становила 23696 осіб. Упродовж січня–травня 2018р. чисельність населення зменшилася на 94 особи.

Порівняно із січнем–травнем 2017р. обсяг природного скорочення збільшився на 21 особу.

Кількість живонароджених у січні–травні 2018р. становила 60 осіб, померлих – 152 особи.

Стан виплати заробітної плати

Упродовж січня–травня 2018р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 12,4%, або на 1138,2 тис.грн, і на 1 червня 2018р. становила 10335,1 тис.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Правопорушення

За повідомленням прокуратури Полтавської області, протягом січня–червня 2018р. по місту та району обліковано 295 кримінальних правопорушень, що на 1,0% менше, ніж за січень–червень 2017р.

Головне управління статистики у Полтавській області
-->