Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
13
2018

Проект порядку денного тридцять другої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.04.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2019 роки.

Докладніше »

квіт
12
2018

Ремонт доріг у місті розпочато

Двадцять сьомою сесією міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року прийнято Програму економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 рік. Нею передбачено значний об’єм робіт з капітального та поточного ремонту доріг міста.

З настанням сприятливих погодних умов роботи вже розпочато. На сьогодні зроблено поліпшення твердого покриття вулиць Ставкова, Степова, Незалежності, Ентузіастів та Андрієвського. На даних вулицях проведено грейдерування, підсипання щебеню та його ущільнення.

На проведення зазначених робіт з міського бюджету виділені кошти в сумі 300 тис. грн.

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять друга сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

13 квітня 2018 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2018 рік

Докладніше »

-->