Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

черв
8
2018

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Тематика конкурсу:

1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах.

2. Формування безпечного життєвого середовища.

3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Докладніше »

черв
8
2018

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–квітень 2018 року

Населення

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 квітня 2018р. становила 23764 особи. Упродовж січня–березня 2018р. чисельність населення зменшилася на 26 осіб.

Порівняно із січнем–березнем 2017р. обсяг природного скорочення збільшився на 7 осіб.

Кількість живонароджених у січні–березні 2018р. становила 34 особи, померлих – 88 осіб.

Докладніше »

черв
7
2018

Вітаємо переможців!

Яскраво засяяли маленькі зірочки нашого міста на обласному фестивалі дитячої творчості «Сузір'я талановитих дошкільнят», який проведено 5 червня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Докладніше »

черв
6
2018

«Гадячани – учасники Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування»

1 червня 2018 року учні закладів загальної середньої освіти м. Гадяча стали учасниками старту спільного проекту Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського та Полтавського університету економіки і торгівлі – Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Докладніше »

черв
4
2018

Про скликання першого пленарного засідання тридцять четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 червня 2018 року № 102-р

Про скликання першого пленарного засідання тридцять четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

-->