Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лип
28
2017

Штормове попередження

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 29 липня по Полтавській області та місту Полтава очікуються грози, шквали 17 – 22 м/с, місцями сильний дощ. в окремих районах град.

лип
27
2017

Штормове попередження

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 28 липня 2017р. по області та місту очікуються грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, місцями сильні зливи, в окремих районах град.

лип
27
2017

Штормове попередження

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології в найближчі півгодини із збереженням до кінця дня 27 липня 2017р. по області та місту очікуються грози, шквали 15 – 20 м/с місцями сильні зливи, в окремих районах град.