Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лют
19
2018

У Гадячі проведено навчання для педагогічних працівників, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

16 лютого 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено навчання педагогічних працівників, які будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році на пунктах тестування м. Гадяча. Навчання працівників здійснюється з метою їх теоретичної та практичної підготовки до виконання покладених на них обов’язків, що пов’язані з підготовкою та проведенням зовнішнього оцінювання. Докладніше »

лют
16
2018

Оголошення

Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів нагадує, що до 1 березня 2018 року необхідно скласти та подати Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 звітний рік (Форма № 10-ПІ). Докладніше »

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять дев'ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік

Докладніше »

лют
16
2018

Проведено семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів ЗДО м. Гадяча

15 лютого 2018 року на базі ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради з метою підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників у питаннях взаємодії з родинами вихованців, проведено семінар-практикум для вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти м. Гадяча «Нова модель взаємодії закладів дошкільної освіти з родинами вихованців у контексті Базового компоненту дошкільної освіти в Україні».

На заході були присутніми також завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимка Н.П.

Докладніше »

-->