Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

черв
15
2018

Привітання міського голови з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники, сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Обравши цей нелегкий шлях, Ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія - складна і відповідальна, а Ваша праця не знає свят і вихідних.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі.

З повагою, міський голова В.О.Нестеренко

черв
13
2018

Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Роз’яснення щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці надає головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Тіхонова Лідія Дмитрівна.

Згідно з положенням статті 43 Конституції України, право на працю, включає право також на належні, безпечні та здорові умови праці, а відповідно до ст. 153 Кодексу законів про працю України забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на роботодавця. Докладніше »

черв
12
2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА!

За повідомленням ПрАТ «Гадячгаз»

з 07.00 25.06.2018 року до 07.00 27.06.2018 року планується припинення розподілу природнього газу до споживачів, а саме:

м. Гадяч, с. Броварки, Дучинці, Книшівка, Плішивець, Бухалово, Максимівка, Миколаївка, Гречанівка, М. Побиванка, Пірятинщина, Гл. Долина, Римарівка, Сватки, Кр. Лука, Хітці, Бірки у зв’язку з проведенням ГПУ «Полтавагазвидобування» робіт по заміні лінійних (відсічних) кранів на внутрішньопромислових трубопроводах.

Докладніше »

черв
8
2018

Рішення, прийняті на першому пленаному засіданні тридцять четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 08.06.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м.Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

Докладніше »

черв
8
2018

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "ДОНЕЧЧИНА ЗУСТРІЧАЄ СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ"

З 04 по 05 липня 2018 року в м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Докладніше »

-->