Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

груд
6
2017

Відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера

Сьогодні, 6 грудня, в кіноконцертному залі «Дружба» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. Докладніше »

груд
6
2017

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–жовтень 2017 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 жовтня 2017р. становила 23832 особи. Упродовж січня–вересня 2017р. чисельність населення зменшилася на 128 осіб.

У січні–вересні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 8093 домогосподарствам на загальну суму 3141,1 тис.грн.Докладніше »

груд
6
2017

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України!

Прийміть щирі вітання із професійним святом!

Традиційно в цей день ми вшановуємо всіх військових. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто на сьогодні несе військову службу в зоні проведення АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання благополуччя й довголіття, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Миру Вам і Вашим родинам і Божих благословень!

Міський голова В.О.Нестеренко

груд
5
2017

Проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»

24 листопада 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»». У роботі семінару також взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Павленко А.М. та фахівці психологічної служби Гадяцької спеціалізованої-школи інтернату І-ІІІ ст. імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.Докладніше »

груд
5
2017

Проведено ІІ міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край»

Вже другий рік поспіль за ініціативи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проводиться міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край». Ці інтелектуальні змагання для учнівської та студентської молоді закладів освіти м. Гадяча проводяться з 2016 року відповідно до затвердженого Положення у два етапи.Докладніше »

-->