Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

серп
4
2017

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс на передачу в оренду комунального майна,

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс на передачу в оренду комунального майна, а саме: частини будівлі банно-прального комбінату загальною площею 39,1 м2, розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а, зі стартовою орендною платою: 3473 грн 31 коп. (три тисячі чотириста сімдесят три грн. 31 коп.) в рік, для розміщення творчих спілок, громадських об’єднань, релігійних та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності і становить не більш як 50 кв. метрів.

Заяви на конкурс з документами подаються в запечатаних конвертах та приймаються протягом 10 календарних днів із дня опублікування даного повідомлення в засобах масової інформації. Усі учасники конкурсу подають пропозиції щодо експлуатації та поліпшення майна, гарантії забезпечення сплати орендної плати.

До заяви додаються:

копії установчих документів;

копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

копія паспорта (стор. 1,2, 11) (для фізичних осіб);

копія довідки з ЄДРПОУ;

копія ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (у випадку, якщо заявник має намір займатись в орендованому приміщенні діяльністю, що підлягає ліцензуванню);

реєстраційний збір - грошовий внесок претендента у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, який надає йому право для участі в конкурсі на право укладення договору оренди комунального майна.

Конкурс буде проведено на наступний день після останнього дня прийняття заяв о 14-00 годині в кабінеті № 11 виконкому міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

серп
4
2017

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–червень 2017 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 червня 2017р. становила 23874 особи. Упродовж січня‒травня 2017р. чисельність населення зменшилася на 86 осіб.

У січні–травні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1511 домогосподарствам на загальну суму 2448,1 тис.грн.

Крім того, 8 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Упродовж січня–травня 2017р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 43,4%, або на 2491,4 тис.грн, і на 1 червня 2017р. становила 3250,8 тис.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Правосуддя та злочинність

За повідомленням прокуратури Полтавської області, протягом січня–червня 2017р. по місту та району обліковано 298 кримінальних правопору-шень, що на 31,8% менше, ніж за січень–червень 2016р.

Головне управління статистики у Полтавській області
серп
3
2017

Ремонт тротуарів у місті

За кошти місцевого бюджету завершено облаштування тротуарів по вул. Драгоманова (ліва сторона) та вул. Героїв Майдану (буд. 3,5,7).

На даний час відновлення доріжки для пішоходів проводиться по вулиці Полтавська (між буд. № 27-39) з одночасним благоустроєм біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

Також завершуються ремонтні роботи центральної алеї парку «Перемога», яку планується відкрити до Дня міста.

серп
3
2017

Ремонт внутрішньобудинкових доріг

Шістнадцятою сесією міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2016 року прийнято Програму економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік. Нею передбачено значний об’єм робіт з капітального та поточного ремонту доріг. Цього року до переліку доріг включені не тільки дороги центральної частини міста, а й околиць. Також заплановано капітальний ремонт під’їзних доріг до багатоповерхових будинків.

На даний час вже проведені роботи по облаштуванню внутрішньобудинкової дороги будинку № 2 по вул. Терешкової, доріг по вул. Щорса, вул. Молодіжній; вул. Прокоповича, пров. Прокоповича та пров. Першотравневому.

Також розпочато підготовчі роботи до капітального ремонту внутрішньобудинкової дороги буд 44 по вул. Полтавська.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Лубенське ШБУ-9».