Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
17
2018

Проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяч

13 квітня 2018 року на базі ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради було проведено заключне засідання інтервізійної групи практичних психологів закладів дошкільної освіти міста Гадяч по проблемі «Розвиток пізнавальних процесів та комунікативних навичок у дітей дошкільного віку».

Докладніше »

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять друга сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

13 квітня 2018 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2018 рік

Докладніше »

квіт
13
2018

Тридцять друга сесія міської ради

13 квітня 2018 року відбулася тридцять друга сесія міської ради сьомого скликання.

В пленарному засіданні взяли участь 22 депутата із 26 обраних.

Більшість питань, розглянутих на сесії відносились щодо життєдіяльності громади міста. Із 34 розглянутих питань 15 стосувалось земельних відносин. Всі питання були попередньо розглянуті з внесенням змін і доповнень до проектів рішень постійними комісіями міської ради.

В сесійній залі міської ради також перебували начальники управлінь та відділів міської ради, начальники підприємств та установ міської ради, голови вуличних комітетів, представники засобів масової інформації, жителі міста.

В різному виступила депутат Гусаренко В.О., голова вуличного комітету Брикін М.М.

Засідання постійних комісій міської ради

квіт
13
2018

Рішення, прийняті на тридцять другій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.04.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2019 роки.

5. Про затвердження Програми «Шкільне молоко» на 2018 рік.

6. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів, дітей інвалідів технічними та іншими засобами для використання в побутових умовах на 2018-2020 роки.

7. Про внесення змін до міської Програми місцевих стимулів для медичних працівників на 2017-2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти інваліди та інваліди з дитинства» на 2017-2020 роки.

9. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

10. Про затвердження міської Програми з питань мобілізаційної підготовки населення м. Гадяч на 2018-2022 роки.

11. Про внесення змін до Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Гадяч.

12. Про внесення змін до міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2021 роки.

13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2018 рік.

14. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2018 рік.

15. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік.

16. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік.

17. Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

18. Про затвердження Положення про Сектор культури і туризму виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

19. Про найменування площі у місті Гадяч.

20. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,1105 га, КП "Ремпобуттехніка", з кадастровим номером 5320410100:50:001:1389, та договору оренди земельної ділянки, укладеного 10.12.2004 року, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,33а, яка передавалася для промислового використання - обслуговування об'єктів капітальної забудови.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0024 га, гр. Ємця Руслана Володимировича, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, яка передавалася для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 51, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту загальною площею 0,0051 га, ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу, за адресою: місто Гадяч, по вулицях Лохвицька та Тельмана, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення та обслуговування торгівельних кіосків, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0319 га, з метою передачі її в оренду гр. Дмитренко Ганні Прокопівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,4, приміщення № 5.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,9491 га, на дві земельні ділянки, гр. Сидоренку Григорію Миколайовичу, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,73а, та 73б.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0137 га, з метою передачі її в оренду гр. Бойку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, з господарськими будівлями, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,51а.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0539 га, з метою передачі її у власність гр. Грезневій Катерині Юхимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спору, за адресою: місто Гадяч, вулиця Павлова,13, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою формування земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру гр. Гончаровій Таісії Макарівні та гр. Добровольській Людмилі Макарівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,137.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1436 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Гончаровій Таісії Макарівні та гр. Добровольській Людмилі Макарівні для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,137.

29. Про внесення змін в рішення 23 сесії Гадяцької міської ради 7 скликання від 17.08.2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0028 га, гр. Галушко Віктору Михайловичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,22а, землі житлової та громадської забудови".

30. Про внесення змін в пункт 3 рішення 20 сесії Гадяцької міської ради 7 скликання від 19.05.2017 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Гадяцької міської ради загальною площею 0,1971 га на три землекористування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12а - приміщення № 1, 12а-приміщення № 2, 12а-приміщення № 3, землі житлової та громадської забудови".

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1105 га, з кадастровим номером 5320410100:50:001:1389, з метою передачі її в оренду гр. Супруну Сергію Миколайовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,33а.

32. Про надання дозволу гр. Костюку Володимиру Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 51, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Іванюті Івану Михайловичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1400 га, з метою передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,40.

34. Про надання дозволу гр. Трохолісу Анатолію Лукичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Волгоградська,56, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на тридцять другій сесії міської ради сьомого скликання 13.04.2018

-->