Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
14
2011

Створено дорадчий комітет

Міським головою було створено дорадчий комітет.

14.03.2011 року відбулося його перше засідання.

Було обговорено шляхи розвитку туристичної інфраструктури міста Гадяча та заплановано підготовку концепції розвитку туризму в місті Гадячі на 2011-2015 роки.

Докладніше »

лют
24
2011

Звернення Міської ради до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України

Шановний Володимире Михайловичу!

Шановний Миколо Яновичу!

Гадяцький район та місто Гадяч Полтавської області мають неоціненну історико-культурну спадщину, яка представляє великий інтерес не тільки для України і українців, але й для багатьох людей в різних куточках світу. Перш за все це місце народження Драгоманова Михайла Петровича – видатного українського публіциста, історика, філософа, економіста, літературознавця, фольклориста, громадського діяча, 170- річчя з дня народження якого Україна і світ святкуватиме у вересні 2011 року, у місті народилась жила і працювала Оле́на Пчі́лка (Ольга Петрівна Косач) — українська письменниця, драматург, публіцистка, громадська і культурна діячка, перекладачка, етнограф, член-кореспондент Всеукраїнської академії наук, мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова, міськими вулицями ходила, писала тут свої безсмертні твори Леся Українка (Лари́са Петрі́вна Ко́сач-Кві́тка) — видатна українська письменниця, перекладач, культурний діяч, по-друге, місто Гадяч було однією з гетьманських столиць України. Докладніше »

квіт
19
2010

Всеукраїнський турнір із боксу у Гадячі

31.03. - 03.04. 2010 року в м. Гадячі проходив Всеукраїнський турнір із боксу пам’яті полковника, військового хірурга, учасника бойових дій в Афганістані, ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, майстра спорту СРСР з боксу, засновника секції боксу в м. Гадячі Олександра Олександровича Ісметова.

Докладніше »

вер
7
2009

Програма святкування Дня міста Гадяч

Програмасвяткування 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня міста Гадяч.

Докладніше »

-->