Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про скликання сорок другої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01 липня 2014 року № 140-р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання сорок другої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

квіт
30
2014

Гадяцька міська рада оголошує конкурс на проведення робіт по капітальному ремонту доріг м. Гадяч

Гадяцька міська рада оголошує конкурс на проведення робіт по капітальному ремонту доріг м.Гадяч Полтавської області.

Орієнтована вартість робіт становить:

- вул. Тельмана – 998 тис. грн.,

- вул. Вокзальна – 300 тис. грн.,

- вул. Набережна Псла – 200 тис. грн.,

- вул. Дзержинського – 110 тис. грн..

Кожен з учасників конкурсу може ознайомитись з проектно-кошторисною документацією в приміщенні міської ради. Учасникам конкурсу крім цінової пропозиції необхідно надати довідку про фінансовий стан підприємства, та про наявність матеріалів та техніки.

Пропозиції надавати на протязі 10 днів з моменту публікації.

Міський голова Т.М. Савченко

квіт
30
2014

Про засідання комісії Гадяцької міської ради з питань відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання

Відбулося засідання комісії Гадяцької міської ради з питань відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання (ЦО та ГВП), на якому було розглянуто питання подальшої роботи комісії на цей рік.

В результаті прийнято рішення про відновлення роботи комісії в міжопалювальний період цього року.

Комісія відмічає, що дозволи будуть надаватися лише при технічній можливості підводящого газопроводу будинку подати необхідну кількість газу до споживача при збільшенні споживання. Технічну можливість у кожному будинку визначає ПАТ «Гадячгаз».

Докладніше »

квіт
30
2014

Перелік питань для розгляду на сороковій сесії (2 пленарне засідання ) Гадяцької міської ради шостого скликання від 30. 04. 2014 року

Перелік

питань для розгляду на сороковій сесії (2 пленарне засідання ) Гадяцької міської ради шостого скликання від 30. 04. 2014 року

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

2. Про направлення коштів, виділених з обласного фонду навколишнього природного середовища, КП «Гадяч-житло» для придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки.

3. Про направлення коштів, виділених з обласного фонду навколишнього природного середовища, ВУ ЖКГ для проведення робіт по реконструкції очисних споруд в м. Гадяч Полтавської області (1 черга будівництва). Залишкові роботи.

Докладніше »

квіт
1
2014

Про скликання сорокової сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01 квітня 2014 року № 80-р

Про скликання сорокової сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

-->