Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про Програму економічного і соціального розвитку м. Гадяч на 2015 рік

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок восьма сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

22 січня 2015

Про Програму економічного і соціального розвитку м. Гадяч на 2015 рік

Докладніше »

Про міський бюджет на 2015 рік

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок восьма сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

22 січня 2015 року

Про міський бюджет на 2015 рік

Докладніше »

Про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок сьома сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

11 грудня 2014 року

Про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану

Докладніше »

груд
5
2014

Працювали на задоволення потреб громади

За 10 місяців 2014 року бюджет міста Гадяча виконаний на 96,3%. Загальна сума надходжень склала 10963,8 тис.грн. По видатках виконання бюджету забезпечено на 97%.

На утримання дитячих садків міста використано 8049,3 тис.грн. Профінансовано повністю витрати по заробітній платі працівників дитячих дошкільних закладів міста. На харчування дітей використано 1233,8 тис.грн. Сплачено за енергоносії (газ, тепло, вода), які використані в дитячих садочках міста 1284,4 тис.грн. За рахунок бюджету розвитку міста зроблено новий паркан в ДНЗ №6 «Сонечко», на що витрачено 53,0 тис.грн., капітальний ремонт харчоблоку та замінена система водопостачання та водовідведення на суму 83,3 тис.грн.

У дитячому садочку № 8 «Первоцвіт» викладено з плитки доріжку перед входом, вартість робіт складає 47,0 тис.грн. та відремонтовано санвузли, на що витрачено коштів 39,4 тис.грн. Для дитячого садка № 9 «Дзвіночок» за кошти міської ради придбано пральну машину вартістю 5,4 тис.грн., в ДНЗ «Веснянка» - меблі на 5,0 тис.грн. та стільчики для дитсадочків на суму 3,9 тис.грн. Склалася хороша практика співпраці міської ради з батьками вихованців дитсадків при заміні вікон на пластикові: коли половину коштів сплачують батьки, а решту - 50 відсотків з міської ради. Таким шляхом в 2014 році замінено вікна в семи групах, витрати з міського бюджету склали 23,9 тис.грн.

За рахунок коштів міської ради та субвенції сільських рад утримується позашкільна освіта. На фінансування Будинку дитячої та юнацької творчості за 10 місяців поточного року використано з міського бюджету 700,9 тис.грн.

Одним з основних напрямків діяльності міської ради є благоустрій міста. На прибирання від сміття, освітлення вулиць, озеленення, розчищення та посипання доріг в зимовий час, випилювання аварійних дерев, утримання пляжу, кладовища, сан.поля та інші заходи, пов’язані з благоустроєм, з початку року використано 1180,8 тис.грн. Крім того, за сприяння приватного підприємства в міському парку збудовано нову вбиральню. На даний час проводиться реконструкція вуличного освітлення, на що буде використано 257,2 тис.грн.

Міська рада постійно надає фінансову підтримку комунальним підприємствам міста. Так в поточному році на капітальний ремонт бітумних покрівель з міського бюджету виділено та використано 194,9 тис.грн. Проведено капітальний ремонт шиферних покрівель на 2-х будинках – 16-ти квартирному по вул.50-років Жовтня, 132 та 8-ми квартирному по вул. Лохвицькій, 7. Сума використаних на це коштів складає 201,0 тис.грн. За кошти міського бюджету придбано 12 лічильників обліку тепла та гарячої води, на що використано 92,0 тис.грн. та виділено 200,0 тис.грн. на реконструкцію систем теплопостачання в цих будинках.

Виробничому управлінню житлово-комунального господарства виділено з міського бюджету 428,9 тис.грн., із них на придбання насосів та перетворювачів току 119,0 тис.грн., які встановлені на станції ІІ-го підйому води і це дало змогу забезпечити цілодобову подачу води в місто. Виділені кошти на підключення очисних споруд до резервної лінії електропостачання в сумі 35,0 тис.грн. Крім того, на реконструкцію очисних споруд виділено 100,0 тис.грн., придбання насосів та приладів обліку на скважинах 39,1 тис.грн.

Для регулювання подачі тепла в будинки за кошти міського бюджету КПТГ «Гадячтеплоенерго» придбало елеваторні вузли на суму 30,0 тис.грн.

Завершуються роботи по реконструкції трибуни на стадіоні «Колос», з капітальним ремонтом вбудованих приміщень для учасників та суддів спортивних змагань. Загальна вартість робіт складає 150,0 тис.грн., при кошторисній 203,0 тис.грн. Профінансовано ці роботи з бюджету розвитку міської ради.

На ремонт доріг, які перебувають на балансі Гадяцької міської ради в 2014 році використано 1519,7 тис.грн. Проведено частковий ремонт тротуарів по вул.. 50-років Жовтня та Першотравневій. Капітально відремонтовані внутрішньо будинкові дороги біля будинків по вул.. 50-років Жовтня, 17 та 50-років Жовтня, 23. Загальна сума коштів, використаних на ці ремонти складає 170,0 тис.грн.

В дворах багатоповерхових будинків за екологічні кошти, які надходять в міський бюджет продовжуємо встановлювати сміттєві баки. Станом на 01.10.2014 року встановлено 66 контейнерів на суму 109,3 тис.грн. На підставі заключених договорів МКП «Комунсервіс» проводить вивезення сміття з приватного сектору по 26-ти вулицях, що сприяє покращенню екологічної ситуації в місті.

Як бачимо, вся робота міської ради в 2014 році, як і в попередні, була спрямована на задоволення потреб громади міста, кошти витрачалися на ті об’єкти, які є пріоритетними в забезпеченні нормального життя, виховання підростаючого покоління, організації відпочинку, розвитку здібностей у дітей та створення належних умов для людей похилого віку.

Міський голова Т.М.Савченко

Про скликання сорок шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

03 листопада 2014 року № 212 - р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання сорок шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

-->