Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
28
2015

Звіт про результати проведення дня благоустрою 25 квітня 2015 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» по м. Гадяч

Звіт про результати проведення дня благоустрою 25 квітня 2015 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» по м. Гадяч

Кількість підприємств, установ, організацій, що прийняли участь у суботнику - 58 од.,

Кількість осіб, що прийняли участь у суботнику - 1900 чол.,

Площа прибудинкових територій адміністративних будівель, прибраних під час суботнику - 12,3 га,

Ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ - 6 од.,

Обсяг вивезених побутових відходів, зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищах - 38 куб. м.,

Висаджено дерев - 26 од.,

Висаджено кущів - 80 од.,

Упорядковано газонів, квітників - 6 тис. кв. м.

квіт
24
2015

Відомості зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови м. Гадяча Савченко Тетяни Миколаївни та членів її сім’ї

Відповідно до чинного законодавства України оприлюднюються відомості зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови м. Гадяча Савченко Тетяни Миколаївни та членів її сім’ї.

3. Посада: Гадяцький міський голова.

4. Члени сім’ї декларанта: чоловік – Савченко Г.І.

5. Загальна сума сукупного доходу , грн. - 211705 у тому числі.:

6. Заробітна плата – 117635 грн.,

15. Пенсійні виплати – 64070 грн.,

20. Інші види доходів ( кредит) – 30000 грн.

45. Сума коштів по рахунках у банках та інших фінансових установах – 500 грн., у тому числі:

46. Вкладених у звітньому році – 500 грн.,

57. Погашення основної суми кредиту – 30000 грн.,

58. Погашення суми процентів за кредитом – 1320 грн.

Відомості про доходи членів сім’ї:

5. Загальна сума сукупного доходу, грн. – 222393 грн. у тому числі:

6. Заробітна плата – 161943 грн.,

15. Пенсійні виплати – 60450 грн.,

Нерухоме майно:

29. Земельні ділянки – 5570 кв.м.,

30. Житлові будинки – 137,8 кв.м.,

33. Гаражі – 80,2 кв.м.,

Транспортні засоби:

40. Автомобіль легковий Mitsubishi outlander, 2009 року випуску.

Примітка: у ненадрукованих позиціях форми декларації відомості відсутні.

бер
20
2015

Вітаємо Євгена Гуцола

5-8 березня 2015 року в м. Прага відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики, де студент обліково-фінансового факультету Української академії банківської справи (м. Суми) майстер спорту міжнародного класу Гуцол Євген Миколайович гідно виступив в складі збірної команди України.

6 березня, у перший день чемпіонату, у забігу на 400 Євген Гуцол вийшов у полуфінал. Хоча на старті він відстав від своїх суперників, але на фініші став другим у своєму забігу (47,65) та вийшов у фінал.

У фінальному забігу, 7 березня, він зміг продемонструвати свої можливості, пробігши з результатом 46,8 сек та зайняв п’яте місце.

Дані досягнення у значній мірі отримані завдяки настановам тренера Леоніда Петровича Пилипея (завідувача кафедри фізкультури Української академії банківської справи).

Відео забігів за участі Євгена Гуцола на чемпіонаті Європи:

Полуфінал

https://www.youtube.com/watch?v=1TJ_MNucXpM

Фінал

https://www.youtube.com/watch?v=vG-ehXmqGZw

13 лютого 2015 року студент Української академії банківської справи (м.Суми), майстер спорту міжнародного класу Євген Гуцол виборов золоту медаль на дистанції 400 м. та став чемпіоном України. Змагання відбувались у легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи. Відео фінального забігу доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=HkEX05tyFr4

Євген Гуцол народився у м. Гадяч та навчався у Гадяцькій середній школі №4. Тож побажаємо нашому земляку здоров’я та подальших успіхів на міжнародних спортивних аренах!

Гадяцька міська рада

Про звернення до народних депутатів України від Полтавщини про підтримання у Верховній Раді України пропозиції щодо віднесення міста Гадяч Гадяцького району Полтавської області до категорії міст обласного значення.

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сорок дев’ята сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

12 березня 2015 року

Про звернення до народних депутатів України від Полтавщини про підтримання у Верховній Раді України пропозиції щодо віднесення міста Гадяч Гадяцького району Полтавської області до категорії міст обласного значення.

Докладніше »

-->