Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лип
21
2015

Про видатки міського бюджету

За січень-червень міською радою проведено видатків на загальну суму 11600 тис. грн., профінансовано всі заходи передбачені бюджетом на І та ІІ квартал 2015 року.

Особливо звертаю увагу на те, що в першому півріччі 2015 року з міського бюджету виділено на капітальний ремонт доріг в м. Гадяч – 3987,7 тис. грн.,

поточний ремонт доріг в місті – 166,2 тис. грн.

На придбання комп’ютерів, вікон, дверей для дитячих дошкільних закладів – 54,9 тис. грн.

Проведення капремонту харчоблоку в ДНЗ № 9 – 42,4 тис. грн.

Матеріальна допомога учасникам АТО – 140,0 тис. грн.

Матеріальна допомога на поховання – 8,7 тис. грн.

На ремонт денного відділення лікарні – 200,0 тис. грн.

На оздоровлення дітей в пришкільних таборах – 10,0 тис. грн.

На дитячий майданчик придбано новий ігровий комплекс та три малі архітектурні форми – 99,8 тис. грн.

За підсумками першого півріччя 2015 року Гадяцькою міською радою прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік з урахуванням перевиконання дохідної частини загального та спеціального фонду на суму 3402,7 тис. грн.

Додаткові кошти спрямовані:

- на видатки по проведенню робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг збільшено на 1 мільйон 406 тис. грн., з них: 900,0 тис. грн. - на ремонт доріг міста, 306,0 тис. грн. - на ремонт внутрішньобудинкових доріг та 200,0 тис. грн. - на ремонт тротуарів;

- з метою поглибленого відбору сміття, для зменшення його кількості, яке залишається на сміттєзвалищі, поліпшення екологічної ситуації в районі с. Хітці та Броварки на будівництво сортувальної лінії сміття в м. Гадяч Полтавської області - 700,0 тис. грн.;

- на субвенцію Краснолуцькій сільській раді для будівництва водопроводу - 400,0 тис. грн.;

- по дошкільних закладах освіти збільшено асигнування на 370,0 тис. грн., з них 250,0 тис. грн. - на харчування дітей, 120,0 тис. грн. – на ремонт покрівель та системи опалення;

- придбання холодильника в ДНЗ № 6 «Сонечко» та пральної мащини в ДНЗ № 8 «Первоцвіт»; на заміну вікон, дверей, лінолеума – 50 тис. грн;

- для надання матеріальної допомоги сім'ям учасників АТО - 50,0 тис. грн.;

- для придбання спортивного обладнання та спортивних вуличних тренажерів для міського стадіону «Колос» - 100,0 тис. грн.;

- на виконання міської Програми енергозбереження м. Гадяч на 2015 -2017 роки, для встановлення лічильників обліку тепла на житлові будинки м.Гадяч та повірку вже існуючих лічильників - 265,0 тис. грн.;

- для придбання гірок та ігрових майданчиків, які будуть встановлені на прибудинкових територіях - 34 тис. грн.;

- на субвенцію районній організації інвалідів (для оплати за енергоносії) 25,0 тис. грн.

Завідуюча відділом економіки,

бухгалтерського обліку та звітності С.І.Куришко

лип
3
2015

Перелік питань для розгляду на п’ятдесят третій сесії Гадяцької міської ради шостого скликання від 07 липня 2015 року (друге пленарне засідання).

Перелік

питань для розгляду на п’ятдесят третій сесії Гадяцької міської ради шостого скликання від 07 липня 2015 року (друге пленарне засідання).

1.Про обрання секретаря Гадяцької міської ради.

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

3. Про затвердження міської Програми енергозбереження м. Гадяч на 2015-2017 роки.

4. Про затвердження паспорта міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2011-2015 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Гадяч на 2015 рік.

6, Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на території Гадяцької міської ради на 2015-2017 роки.

7 Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

8 Про передачу на баланс МКП «Комунсервіс» приміщення будівлі готелю по вулиці Драгоманова, 4, прим. 2, в м. Гадяч Полтавської області.

9 Про затвердження акту приймання-передачі службової квартири № 71 по вул. Гагаріна, 88 в м. Гадяч Полтавської області.

10. Про внесення змін в рішення 50 сесії Гадяцької міської ради шостого скликання від 12.03.2015 року.

11 Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для придбання пральної машини в ДНЗ № 8 «Первоцвіт»

12, Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для придбання холодильника в ДНЗ № 6 «Сонечко».

13. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для придбання спортивного обладнання та спортивних вуличних тренажерів для міського стадіону «Колос».

14. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для будівництва сортувальної лінії сміття в м. Гадяч Полтавської області.

15. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету субвенції Краснолуцькій сільській раді ля будівництва водопроводу.

16. Про виділення коштів із спеціального фонду міського бюджету КП «Гадяч-житло» для встановлення лічильників на житлових будинках міста.

17. Про виділення коштів МКП «Комунсервіс» з бюджету розвитку міського бюджету для придбання гірки Т-103 на дитячий майданчик.

18. Про виділення коштів КП «Гадяч-житло» з бюджету розвитку міського бюджету для придбання атракціонів та малих архітектурних форм .

19. Про виділення коштів МКП «Комунсервіс» з бюджету розвитку міського бюджету для капітального ремонту сцени на площі Соборній в м. Гадяч Полтавської області.

20. Про виділення коштів з міського бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО.

21. Про виділення коштів КП «Гадяч-житло» з бюджету розвитку міського бюджету на капітальний ремонт внутрішньо будинкових доріг в м. Гадячі

22. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету на реконструкцію топкової та системи опалення приміщення Гадяцької міської ради

23. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для проведення капітального ремонту тротуарних доріжок на вул.. Шевченко м. Гадяч Полтавської області.

24. Про виділення коштів КП «Гадяч-житло» з бюджету розвитку міського бюджету для встановлення лічильників обліку на житлові будинки м.Гадяч.

25. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету на субвенцію Краснолуцькій сільській раді на будівництво водопроводу.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0024 га, гр. Оксьому Вячеславу Олександровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 134, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0634 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Помазан Наталії Михайлівні та Гузь Аллі Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,131, землі житлової та громадською забудови.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0774 га, з метою передачі її у власність гр. Крупській Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Коцюбинського,41, землі житлової та громадською забудови.

29. Про надання дозволу гр. Вовк Марії Яківні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,2-в, землі житлової та громадської забудови.

30. Про внесення змін в рішення 21 сесії 5 скликання міської ради від 12.03.2008 року ”Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які будуть виставлені на продаж, шляхом проведення аукціону, в місті Гадяч”.

31. Про надання дозволу гр. Стрижаку Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для будівництва соціального та доступного житла – п’яти поверхового житлового будинку, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,20-г, землі житлової та громадської забудови.

32. Різне.

Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2016 рік.

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’ятдесят третя сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

26 червня 2015 року

Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2016 рік.

Докладніше »

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’ятдесят третя сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

26 червня 2015 року

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч

Докладніше »

Про встановлення місцевих податків та зборів міського бюджету міста Гадяча в 2016 році

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’ятдесят третя сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

26 червня 2015 року

Про встановлення місцевих податків та зборів міського бюджету міста Гадяча в 2016 році

Докладніше »

-->