Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
17
2015

Відзначено день міста.

Відзначено день міста.

12 вересня міська громада відзначила День міста. Для жителів та гостей м. Гадяча було організовано значну кількість різноманітних виставок, конкурсів, розважальних ігр. Все дійство відбувалося на площі Соборній та міському парку «Перемога».

До офіційної частини відкриття «Дня міста» гадячани змогли ознайомитися із творчими роботами гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості: малюнками, вишивками, виробами з каменю, дерева, тканини, паперу тощо), послухати оркестр духових інструментів районного будинку культури під керівництвом Малишева М.М., ознайомитися з творчістю окремих талановитих гадячан, які представили свої творчі доробки, свою творчість представила заслужена артистка України Тетяна Садохіна з гуртом «Ревізор». Діти змогли прийняти участь у конкурсах: «Малюнок на асфальті», «Малюнок солдату». Для розваг були представлені ігрові споруди, тренажери для дітей та дорослих.

На конкурсі «Малюнок солдату» було визначено переможців з кожної школи, їхні роботи будуть відправлені солдатам в зону антитерористичної операції. Переможці конкурсу «Малюнок на асфальті» були відзначені вагомими подарунками.

Доброю традицією став Парад першокласників. В ньому приймали участь 11 класів з 5 шкіл. Кожен клас отримав подарунки.

вер
16
2015

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

вер
15
2015

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій, поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій

Поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

вер
11
2015

Святкування Дня визволення міста

11.09.2015 р. в залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди 72-ої річниці визволення міста Гадяча від фашистських загарбників. Відкрила зібрання міський голова Савченко Т.М. Звертаючись до ветеранів війни, запрошених, вона відмітила, що не віддаляють дні і роки нас від тих подій, коли війська радянської армії принесли мир і спокій громадянам нашого міста, звільнивши його від фашистських загарбників, бо зараз з нами знаходяться учасники бойових дій - наші земляки, чий подвиг ми вшановуємо сьогодні. Громада міста завдячує сьогодні ветеранам за їх мужність, звитягу, проявлені під час визволення сіл і міст нашої Батьківщини.

Учасників святкових заходів привітали також: голова райдержадміністрації О.В.Матюшенко, голова районної організації ветеранів І.І.Бережний, т.в.о. районного військового комісара Швець А.М. Вони вручили присутнім учасникам бойових дій відзнаки Президента України - медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників».

Для ветеранів війни прозвучали пісні, вірші, гуморески від аматорського колективу районного будинку культури «Золоте зерно». Після завершення урочистостей всі учасники поклали квіти до вічного вогню меморіального вогню комплексу «Слава» в міському парку «Перемога».

В заходах також взяли участь почесні громадяни міста Гадяча, представники підприємств, установ міста, громадських організацій, засобів масової інформації.

вер
9
2015

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь, поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь, поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна Грунь

Поточний ремонт тротуару по вулиці Лохвицькій

-->