Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
21
2015

Капітальний ремонт дороги по вулиці Вокзальній, Героїв Майдуну та поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги будинку №56 по вул. 50 років Жовтня

Капітальний ремонт дороги по вулиці Вокзальній

Капітальний ремонт дороги по вулиці Героїв Майдуну

Поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги будинку №56 по вул. 50 років Жовтня

вер
18
2015

Відзначено відкриття пам'ятного знаку.

Знак першої євроінтеграції України.

18 вересня 2015 р. за участю Гадяцької міської ради, Гадяцької райдержадміністрації, Гадяцької районної ради, інституту історії України НАН України, Науково дослідного інституту козацтва було проведено круглий стіл на тему: "Гадяцька угода 1658 року між Україною та Польщею: від історії до сучасності".

В селі Червоний Кут було відкрито пам'ятний знак заключення Гадяцької угодм 1658 року між Україною та Польщею.

Учасників свята вітали: голова райдержадміністрації Матюшенко О.В., голова районної ради Нікітенко В.П., міський голова Савченко Т.М., директор Науково-дослідного інституту козацтва Чухліб Т.В.

Відбулося культурно-мистецьке свято , участь в якому прийняли курені: "Гадяцький полк", Сарський , Веприцький, Краснолуцький, Великобудищанський, Рашівський.

Глядачі побачили виступ кінного театру з Соколиного Хутора (Чернігівщина).

Проведено презентацію нових книг з історії України та Гадяцького краю.

вер
17
2015

Відзначено день міста.

Відзначено день міста.

12 вересня міська громада відзначила День міста. Для жителів та гостей м. Гадяча було організовано значну кількість різноманітних виставок, конкурсів, розважальних ігр. Все дійство відбувалося на площі Соборній та міському парку «Перемога».

До офіційної частини відкриття «Дня міста» гадячани змогли ознайомитися із творчими роботами гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості: малюнками, вишивками, виробами з каменю, дерева, тканини, паперу тощо), послухати оркестр духових інструментів районного будинку культури під керівництвом Малишева М.М., ознайомитися з творчістю окремих талановитих гадячан, які представили свої творчі доробки, свою творчість представила заслужена артистка України Тетяна Садохіна з гуртом «Ревізор». Діти змогли прийняти участь у конкурсах: «Малюнок на асфальті», «Малюнок солдату». Для розваг були представлені ігрові споруди, тренажери для дітей та дорослих.

На конкурсі «Малюнок солдату» було визначено переможців з кожної школи, їхні роботи будуть відправлені солдатам в зону антитерористичної операції. Переможці конкурсу «Малюнок на асфальті» були відзначені вагомими подарунками.

Доброю традицією став Парад першокласників. В ньому приймали участь 11 класів з 5 шкіл. Кожен клас отримав подарунки.

вер
16
2015

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

Поточний ремонт дороги по вулиці 50 років Жовтня (Гадяцької гори)

вер
15
2015

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій, поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

Поточний ремонт тротуару по вулиці Першотравневій

Поточний ремонт внутрішньобудинкової дороги житлового будинку по вул. Шевченка, 36

-->