Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
4
2013

Вирішуємо проблему з допомогою коштів фонду

Через велику питому вагу витрат на електроенергію, яка використовується при роботі насосів як в самих свердловинах, так і на станції ІІ-го підйому води собівартість подачі води в місті Гадячі в мережу значно вища в порівнянні з іншими містами області. Щоб зменшити ці витрати необхідно провести заміну діючого обладнання на сучасне енергозберігаюче, але для цього потрібні кошти в сумі 300 тис.грн.

Міська рада разом з адміністрацією виробничого управління житлово-комунального господарства запланувала ці роботи виконати в 2013 році, передбачивши в міському бюджеті 150,0 тис.грн., решту 150,0 тис.грн. вирішили залучити з інших джерел. І це нам вдалося. Підготовлений проект «Зменшення питомих витрат електроенергії у складі собівартості водопостачання міста Гадяча Полтавської області шляхом застосування енергозберігаючого обладнання», автор Власенко В.В., було подано на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, засновником якого є Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Пройшовши чотири відбіркових тури, наш проект було визнано в числі кращих. Згідно умов конкурсу з Державного бюджету в цьому році нам надійдуть 150,0 тис.грн. на проведення робіт по заміні діючих насосів на енергозберігаючі, зекономлені на електроенергії кошти будуть спрямовані на заміну проблемних ділянок водомережі.

січ
18
2013

Прос кликання 28 сесії 6 скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 січня 2013 року № 23-р

Про скликання двадцять восьмої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

січ
10
2013

Проект "Мости дружби"

Проект АСМБР «Мости дружби»

Одним із головних напрямків діяльності громадської організації "Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку" є розвиток народної та молодіжної (дитячої) дипломатії, сприяння розвитку та діяльності Центрів дитячої дипломатії та євроклубів, що діють при навчальних закладах.

Як показує досвід, одним із вдалих шляхів виховання національної еліти є сприяння ознайомленню молоді з іноземними країнами, їх культурною спадщиною, надбанням, європейськими цінностями, передовим досвідом тощо. Асоціація періодично організовує ознайомчі поїздки закордон для учнів та вчителів, молодих науковців, митців.

Докладніше »

жовт
8
2012

оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні гадячани та гості міста, запрошуємо на святкування Дня українського козацтва та його покровительки Святої Покрови !

Докладніше »

жовт
1
2012

Про скликання двадцять четвертої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28.09.2012 м. ГАДЯЧ № 391-р

Про скликання двадцять четвертої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

Докладніше »

-->