Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

трав
24
2018

Вперше за останні роки зі школярами 10-11 класів області провели масштабний військово-патріотичний захід – виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями

Полтавський обласний військовий комісаріат та Департамент освіти і науки облдержадміністрації в період із 18 по 21 травня 2018 року вперше за останні роки провели з учнями 10-11 класів Полтавщини практичну складову навчально-польових занять (зборів) із виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

Докладніше »

Розвиток і зміцнення територіальних громад

Депутатами міської ради на пленарному засіданні від 16 травня 2018 року (тридцять третя сесія) було прийнято рішення щодо ініціювання добровільного об’єднання трьох територіальних громад шляхом приєднання: Гадяцької міської, Біленченківської та Вельбівської сільських рад.

Також з цього було прийнято звернення депутатів Гадяцької міської ради сьомого скликання до депутатів Біленченківської сільської ради та депутатів Вельбівської сільської ради.

На сьогодні рішення та звернення депутатів міської ради направлено до виконавчих комітетів названих сільських рад.

трав
23
2018

У м. Гадячі продовжується виконання планових робіт по відновленню дорожнього покриття вулиць

Тривають роботи по виконанню капітального ремонту значного відрізку дороги по вул. Тельмана, що є найдовшою вулицею в місті. Дані роботи виконуються із застосуванням технології фрезерування.

За кошти міського бюджету також виконуються поточні ремонти вулиць Конституції України та Дзержинського.

Роботи по відновленню доріг міста триватимуть й надалі.

трав
21
2018

У Гадячі проведено загальноміську церемонію нагородження учнів та їх наставників «Зоряний Олімп-2018

18 травня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради проведено загальноміську церемонію нагородження переможців обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних конкурсів і турнірів та їх наставників «Зоряний Олімп-2018».

Докладніше »

-->