Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

квіт
24
2017

Проведено творчий звіт колективу дошкільного навчального закладу № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 06.01.2017 № 18 «Про проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Полтавської області» 18 квітня 2017 року проведено творчий звіт колективу дошкільного навчального закладу № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради.

Завідувач ДНЗ Москаленко А.Б. наголосила на тому, що місія колективу полягає у любові до дитини, збагаченні й зміцненні її здоров’я, максимальному розвитку творчих здібностей та потенційних можливостей малюка і, звичайно, створення комфортних умов для розвитку та саморозвитку дитини - дошкільника. Педагоги презентували досвід роботи організації розвивального навчально-виховного середовища за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Також ознайомили з напрямки гурткової роботи, системою методичної роботи в ДНЗ, забезпеченням соціально-психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу, організацією інноваційної діяльності, організацією роботи з батьківською громадськістю.

Проведений захід показав, що головним у системі роботи педагогічного колективу ДНЗ є ситуація спільної продуктивної та творчої діяльності педагога й дитини, що впливає на процес становлення особистості, формування життєвої компетентності дошкільника.

Підготувала: Т.П. Аколович

квіт
24
2017

Підписали меморандум про співпрацю

З метою реалізації основних напрямів надання безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад та посилення співпраці 20.04.2017 року відбулася робоча зустріч Гадяцького міського голови Володимира Нестеренка та директора Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмили Бубир.

Сторони обговорили питання організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості, культури та освіченості населення, способи реалізації громадянами права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення спільних тематичних семінарів, лекцій, круглих столів, зустрічей та інших заходів.

Людмила Бубир зазначила, що об’єднання зусиль становить взаємний інтерес у напрямках підвищення правової захищеності Гадяцького населення. А бюро правової допомоги, яке в Гадячі очолює Ірина Калініченко, працює на благо громади та є гарним юридичним провідником у світ законодавства.

За результатами зустрічей сторони підкріпили досягнуті домовленості підписанням Меморандуму про співпрацю.

Під час заходів також зазначено, що отримати безоплатну правову допомогу та скористатися доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції України громадяни також можуть, звернувшись Гадяцького бюро правової допомоги за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 5 (другий поверх) тел. 05354-3-25-05, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

квіт
21
2017

Дев’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

20 квітня 2017 року в залі засідань міської ради відбулася дев’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 20 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Основними питаннями розгляду на сесії були: затвердження звіту з виконання бюджету міста за І квартал 2017 року, про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі міста Гадяча на 2016-2020 роки, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та Програми економічного та соціального розвитку.

Всього розглянуто 27 питань, з них 13 питань із земельних відносин.

Після активного обговорення проектів всі рішення були прийняті.

В різному із зверненнями виступили депутати міської ради Божко Л.Ф., Кузьменко О.Ф., Голуб Л.Б., голова громадської організації «Наша толока» Силенко А.В.


Пленарному засіданню депутатів передували спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики і туризму та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності та правопорядку, зв`язків із засобами масової інформації (голови комісії Лепський М.М., Саченко А.Л.); комісії з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (заступник головикомісії Боцула О.М.); комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова комісії Боцула О.А.). Активно працювала комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управління майном (голова комісії Голуб Л.Б.).

Основними доповідачами на засіданнях комісій були керівники структурних підрозділів міської ради: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бутенко С.М., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О., начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Вєтрова П.О.

В засіданнях комісій прийняли участь заступник міського голови Харлан М.М., директор історико-краєзнавчого музею Сиротюк В.М., директор районного районного центру служб для сім’ї дітей Возниця В.О., голова міської організації Усенко Ю.І.