Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

Про скликання двадцять восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09 січня 2018 року № 8-р

Про скликання двадцять восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

Докладніше »

січ
9
2018

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень–листопад 2017 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення, за оцінкою, на 1 листопада 2017р. ста-новила 23824 особи. Упродовж січня–жовтня 2017р. чисельність населення зменшилася на 136 осіб.

У січні–жовтні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 8364 домогосподарствам на загальну суму 3245,4 тис.грн.

Крім того, 29 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Доходи населення

Упродовж січня–жовтня 2017р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 54,9%, або на 3149,6 тис.грн, і на 1 листопада 2017р. становила 2592,6 тис.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Внутрішня торгівля

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, за січень–вересень 2017р. становив 153241,1 тис.грн і в порівнянних цінах збільшився проти січня–вересня 2016р. на 4,6%.

Зовнішньоекономічна діяльність

Загальний обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу), розміщених у місті, на 1 жовтня 2017р. склав 101,9 тис.дол. США, в розрахунку на одну особу населення – 4,3 дол. США.

Головне управління статистики у Полтавській області

січ
5
2018

Привітання з Різдвом Христовим!

Сьогодні, 5 січня до виконавчого комітету Гадяцької міської ради заспівати Різдвяних колядок та щедрівок, привітати із Святом Василя завітали гості.

Щедрі побажання міцного здоров’я і достатку на майбутній рік висловили студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Гості, вдягнені у яскраві різдвяні костюми, вразили присутніх чудовими самобутніми українськими щедрівками та подарували всім хороший святковий настрій.

Міський голова В.О.Нестеренко щиро подякував гостям за привітання, пригостив їх солодощами та побажав щасливого нового року, достатку і миру у кожній їхній родині.



січ
4
2018

Проведено інструктивно-методичні заходи для педагогічних працівників закладів освіти Гадяча

4 січня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради проведено інструктивно-методичну нараду для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча щодо аналізу результатів ЗНО-2017, стану підготовки і особливостей проведення ЗНО-2018 та чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти Гадяча.

Розпочалися зібрання з вітальних слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенка С.М., завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороди С.М.

На інструктивно-методичній нараді, яку проведено за головування начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенка С.М., проаналізовано досягнення та недоліки ЗНО-2017. Головні акценти цього моніторингу учнівських знань та завдання ЗНО-2018 презентувала методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Ємець С.М.

На чергових засіданнях міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти Гадяча, було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного засідань ММО. Під керівництвом голів міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян міста, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема:

1.Щодо реалізації плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 903-р);

2.Щодо реалізації ІІ (організаційно-методичного) етапу науково-методичної теми освітніх закладів міста «Створення умов для якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення системи компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання й виховання» (звіт голови ММО (ММК) за І семестр);

3.Щодо підготовки до атестації педагогічних працівників (Типове положення про атестацію педагогічних працівників; вимоги до подання методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «вихователь-методист»);

4.Щодо результатів проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, І (міського) конкурсу-захисту МАН та підготовки до участі учнів у обласних етапах вказаних інтелектуальних змагань;

5.Щодо забезпечення ефективної роботи сайтів ММО (та сторінок (спільнот) у соціальній мережі «Facebook», освітянських соціальних мереж), здійснення видавничої діяльності.

Особливу увагу членів методичних об’єднань було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у освітній процес.

Усі учасники зібрань високо оцінюють рівень організації проведення заходів та висловлюють вдячність за це адміністрації та усьому колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

-->