Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

вер
15
2017

Рішення, прийняті депутатами міської ради на двадцять четвертій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 15.09.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

4. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у

м. Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на введення додаткових штатних посад в штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на проведення конкурсу на оренду нерухомого комунального майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч по вул. Степаненка, 41 в м. Гадяч.

8. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Гадяцькому районному сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

9. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) територіальному Управлінню Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

10. Про перейменування вулиці 10-річчя Конституції України.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0016 га, ФОП Кравець Юлії Вікторівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (навпроти магазину "Хуторянка") для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – встановлення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0009 га, гр. Данилову Олександру Вікторовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – влаштування східців до квартири № 4, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0050 га, ФОП Тютюнник Людмилі Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0023 га, з метою передачі її у власність гр. Поливко Альоні Олексіївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, площа Миру,2а, землі житлової та громадської забудови.

15. Про передачу в користування на умовах земельного сервітуту земельної ділянки площею 0,0015 га, ФОП Завийбороді Ніні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська (біля будинку № 49) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення пересувної тимчасової споруди з реаліізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

16. Про передачу в спільне користування на умовах оренди терміном на п'ять років, земельної ділянки площею 0,0185 га, гр. Гайдабурі Тетяні Володимирівні, Гайдабурі Євгенію Станіславовичу, Гайдабурі Владиславу Станіславовичу та Цапу Ігорю Андрійовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,1а, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки приватної власності гр. Савченко Наталії Олександрівни, загальною площею 0,2000 га на сім земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Прокоповича,1г, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу ФОП Криворучко Марії Іванівні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0132 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,20.

19. Про надання дозволу гр. Шулянській Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Жовтнева,76а, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Куришко Світлані Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,76а, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Немировському Михайлу Олександровичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умова оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла,68, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Сергію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, обслуговування кіоску з ремонту взуття та одягу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля багатоквартирного житлового будинку № 88), землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Сміщенко Надії Панасівні та Сміщенку Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Піонерський,15, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Гнатенку Івану Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,3, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Баламут Дарині Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Степаненка,3, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Бондарю Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 84, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на двадцать четвертій сесії міської ради сьомого скликання 15.09.2017

вер
15
2017

Робоча поїздка міського голови до Кабінету Міністрів України

14 вересня 2017 року міський голова В.О. Нестеренко здійснив робочу поїздку до Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ України, де зустрівся з Прем’єр - міністром України В.Б. Гройсманом, Міністром внутрішніх справ України А.Б. Аваковим та Міністром культури України Є.М. Нищуком. Окрім того, відбулася робоча розмова із Головою Національної поліції України С.М. Князєвим.

В ході зустрічей розглянуто ряд важливих питань щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади нашого міста. Зокрема вирішувалися питання фінансування капітального ремонту відрізку автомобільної дороги загального користування державного значення Т-17-05 Лохвиця-Гадяч-Охтирка- КПП «Велика Писарівка», що проходить в межах міста по вулицях Полтавська, Тельмана, Лохвицька та капітального ремонту відрізку цієї ж дороги, що з’єднує м. Гадяч та м. Лохвиця. Розглянуте також питання виділення пожежного автомобіля для ДПРЧ-6 ДПРЗ-1 Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області та двох службових автомобілів для Гадяцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, якими працівники поліції здійснюватимуть патрулювання на території міста.

Окрім цього з Міністром культури України Є.М. Нищуком обговорювалося питання щодо історико-культурного розвитку м. Гадяч.

вер
15
2017

Проект порядку денного двадцять четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 15.09.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

4. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у

м. Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на введення додаткових штатних посад в штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на проведення конкурсу на оренду нерухомого комунального майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч по вул. Степаненка, 41 в м. Гадяч.

8. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Гадяцькому районному сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

9. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) територіальному Управлінню Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

10. Про перейменування вулиці 10-річчя Конституції України.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0016 га, ФОП Кравець Юлії Вікторівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (навпроти магазину "Хуторянка") для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – встановлення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0009 га, гр. Данилову Олександру Вікторовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – влаштування східців до квартири № 4, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0050 га, ФОП Тютюнник Людмилі Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0023 га, з метою передачі її у власність гр. Поливко Альоні Олексіївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, площа Миру,2а, землі житлової та громадської забудови.

15. Про передачу в користування на умовах земельного сервітуту земельної ділянки площею 0,0015 га, ФОП Завийбороді Ніні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська (біля будинку № 49) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення пересувної тимчасової споруди з реаліізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

16. Про передачу в спільне користування на умовах оренди терміном на п'ять років, земельної ділянки площею 0,0185 га, гр. Гайдабурі Тетяні Володимирівні, Гайдабурі Євгенію Станіславовичу, Гайдабурі Владиславу Станіславовичу та Цапу Ігорю Андрійовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,1а, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки приватної власності гр. Савченко Наталії Олександрівни, загальною площею 0,2000 га на сім земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Прокоповича,1г, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу ФОП Криворучко Марії Іванівні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0132 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,20.

19. Про надання дозволу гр. Шулянській Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Жовтнева,76а, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Куришко Світлані Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,76а, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Немировському Михайлу Олександровичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умова оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла,68, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Сергію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, обслуговування кіоску з ремонту взуття та одягу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля багатоквартирного житлового будинку № 88), землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Сміщенко Надії Панасівні та Сміщенку Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Піонерський,15, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Гнатенку Івану Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,3, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Баламут Дарині Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Степаненка,3, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Бондарю Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 84, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

27. Різне.

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2017 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

15 вересня 2017 року

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2017 рік

Докладніше »