Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

лист
16
2017

Оголошення!

За повідомленням адміністрації МКП "Комунсервіс" 17 листопада 2017 року з технічних причин буде відмінено рейс автобуса ЕТАЛОН по маршруту: "Залізнична станція - КСП "Зелений гай". Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2017 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

14 листопада 2017 року

Про внесення змін до

бюджету міста Гадяч

на 2017 рік

Докладніше »

лист
14
2017

Рішення, прийняті депутатами міської ради на двадцять шостій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 14.11.2017 р.

1. Звіт міського голови про роботу виконавчого комітету Гадяцької міської ради за період з 12 листопада 2016 року по 14 листопада 2017 року.

2. Про присвоєння міському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2017 рік.

5. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяча на 2017-2021 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

8. Про погодження інвестиційної Програми КПТГ «Гадячтеплоенерго» на 2017 рік.

9. Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Лохвицькою, Конституції України та місцевими проїздами в м. Гадяч.

10. Про надання дозволу КП «Гадяч-житло» на безкоштовну передачу теплових лічильників на баланс КПТГ «Гадячтеплоенерго».

11. Про надання дозволу ТОВ «БУДСАНТЕХПРОЕКТ» на викуп нежитлової будівлі, слюсарні по вулиці Гетьманська, 45 в м. Гадячі.

12. Про надання пільги орендарю громадській організації «Громадські ініціативи «Альянс» по оплаті за оренду частини будівлі банно-прального комбінату розташованої по вул. Дружби, 12-а в м. Гадяч на 2017-2018 роки.

13. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0132 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради ФОП Криворучко Марії Іванівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,20, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

14. Про припинення права користування земельними ділянками під торгівельними кіосками загальною площею 77,69 кв. м. ФОП Литвиненка Сергія Володимировича, на території м. Гадяч, по вулицях: Гетьманська, Героїв Майдану, Тельмана, Лохвицька.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,2408 га, виконавчому комітету Гадяцької міської ради, з метою формування земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,17а, землі житлової та громадської забудови.

16. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0035 га, відділенню Гадяцьке управління ПАТ "Полтава - банк" терміном на п'ять років, реєстраційний номер договору 040735900366 від 26. 11. 2007 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12, гараж № 13, для будівництва та обслуговування будівель кредитно - фінансових установ, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Мороховцю Івану Васильовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12е, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу ТОВ "Будсантехпроект" на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,45а, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту загальною площею 50,7 кв. м, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Тельмана та Лохвицька, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - обслуговування торгівельних кіосків, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Луцай Олені Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чкалова,19, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Дядечкіній Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,138б, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Гусейновій Ніні Михайлівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 13, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,7а, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу ФОП Швидьку Сергію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадського забудови – обслуговування відокремленого входу та східців до магазину "Тріумф", за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,36, приміщення № 3, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Лизогуб Людмилі Олександрівні та Кишко Надії Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,53, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Єфімову Миколі Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,5, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Іванюті Наталії Петрівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля старої котельні), землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Микитенку Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража , за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12в, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Кучук Наталії Дмитрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Весняний,7, землі житлової та громадської забудови.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Білоус Ользі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Крупської,6, землі житлової та громадської забудови.

30. Про надання дозволу гр. Шевченко Антоніні Іванівні та гр. Буторіній Марині Валентинівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,56, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Кузьменку Олегу Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Козаченка,9, землі житлової та громадської забудови.

32. Про надання дозволу комунальному підприємству "Сервіс" Гадяцької районної ради на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9945 га в користування із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Енгельса,28, землі житлової та громадської забудови.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Муковозу Леоніду Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Сонячний,22, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на двадцать шостій сесії міської ради сьомого скликання 14.11.2017

лист
8
2017

Відновлення дахів у дитячих садочках

Цього року м. Гадяч отримало субвенцію з державного бюджету на реконструкцію дахів з впровадженням енергозберігаючих заходів у ДНЗ «Веснянка» та ДНЗ «Казка» в розмірі 1,5 млн. грн. Ці роботи дозволять підвищити енергоефективність та знизити затрати на опалення в холодну пору року, а діткам буде комфортніше перебувати у цих закладах.

На даний час роботи вже розпочаті у дошкільному навчальному закладі «Казка».