Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
11
2016

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень 2016 року

Соціально-економічне становище міста Гадяча за січень 2016 року

Демографічна ситуація та соціальний захист

На 1 січня 2016р., за оцінкою, чисельність наявного населення становила 24,0 тис. осіб. Упродовж 2015р. чисельність населення зменшилась на 0,2 тис. осіб.

Зменшення чисельності населення міста відбулось за рахунок природного (121 особа) та міграційного (19 осіб) скорочення населення.

Упродовж 2015р. зареєстровано 180 живонароджених та 301 померла особа.

У січні–грудні 2015р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 5803 домогосподарствам, що становило 90,8% від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями, на загальну суму 2109,9 тис.грн.

Крім того, 39 домогосподарствам (86,7% із числа тих, які звернулися) було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

У грудні 2015р. населенням міста сплачено за житлово-комунальні послуги, включа-ючи погашення боргів попередніх періодів, 6537,1 тис.грн, що становило 100,9% нарахова-них за цей період сум. Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг на кінець грудня 2015р. становила 2448,5 тис.грн.

Доходи населення

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника (по юриди-чних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівни-ків 10 і більше осіб) за січень–грудень 2015р. становила 3115 грн, що в 2,3 раза перевищує рівень мінімальної заробітної плати (1378 грн).

Упродовж грудня 2015р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 23,9%, або на 2,6 млн.грн, і на 1 січня 2016р. становила 8,2 млн.грн. Увесь борг утворено на економічно активних підприємствах.

Будівництво

У 2015р. у місті прийнято в експлуатацію 586 м2 загальної площі житла, що становило 99,7% до 2014р.

Транспорт

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особа-ми-підприємцями) за січень 2016р. скористалися 32,3 тис. пасажирів і виконано пасажирсь-ку роботу в обсязі 1,4 млн.пас.км.

Зовнішньоекономічна діяльність

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), розміщених у місті, на 31 грудня 2015р. склав 327,6 тис.дол. США, що на 34,7% менше від обсягу на 1 січ-ня 2015р., та в розрахунку на одну особу населення становив 13,8 дол. США.

Головне управління статистики у Полтавській області

бер
10
2016

Шоста сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Шоста сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

Порядок денний шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10.03.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Регламенту Гадяцької міської ради.

3. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.

4. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч 2016 року.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

7. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву в Гадяцькій міській раді.

8. Про міську Програму увічнення пам'яті видатних земляків на 2016-2018 роки.

9. Про встановлення заохочувальних відзнак Гадяцької міської ради.

10. Про уповноваженого Гадяцької міської ради в установчій конференції.

11. Про створення сектору реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживання виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

12. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

13. Про внесення доповнень до Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяча.

14. Про затвердження Положеня про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Гадяцької міської ради Полтавської області.

15. Про надання дозволу на придбання службового легкового автомобіля.

16. Про дольову участь Гадяцької міської ради в будівництві соціального житла багатоквартирного будинку за адресою м. Гадяч вул. Тельмана, 20-г.

17. Про надання дозволу КП "Гадяч-житло" на проведення конкурсів на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч.

18. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності територіальної громади м. Гадяч нерухомого майна по вул. Лесі Українки, 1 в м. Гадяч.

19. Про перейменування площі 50 років Жовтня на площу Миру.

20. Про надання матеріальної допомоги Блосі М.Г.

21. Про внесення змін до додатку № 1 рішення 53 сесії 6 скликання міської ради від 26.06.2015 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2016 рік”.

22. Про продовження договорів оренди землі ФОП Оробей Віктору Андрійовичу під торгівельними кіосками загальною площею 0,0040 га, на території міста Гадяч, по вулицях: Тельмана, 50 років Жовтня, Драгоманова, Героїв Майдану.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі загальною площею 0,1390 га, з метою передачі їх у власність гр. Ятаєвій Валентині Григорівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,8.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0508 га, з метою передачі її у власність гр. Міньку Олександру Олександровичуі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мічуріна,10, землі житлової та громадської забудови.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0919 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Будякову Анатолію Миколайовичу та Будяковій Кристині Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,130, землі житлової та громадської забудови.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0507 га, з метою передачі її у власність гр. Базавлуку Миколі Кириловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,58, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0981 га, з метою передачі її у власність гр. Гафарову Васіфу Бойлі огли для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,66, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Лавдир Оксані Миколаївні, Бондар Наталії Анатоліївні та Бондар Світлані Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,7, землі житлової та громадської забудови.

29. Про внесення змін в пункт 3 рішення 57 сесії 6 скликання міської ради від 22.09.2015 року ”Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0659 га, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) гр. Горлач Лідії Юріївні, за адресою: місто Гадяч, провулок Прокоповича,2-а, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, землі житлової та громадської забудови”.

30. Про надання дозволу гр. Петренко Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 3, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Хоменко Людмилі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

32. Про поновлення договору оренди землі терміном на п’ять років, ТОВ ”Гадяцький завод залізобетонних виробів”, площею 0,0673 га, реєстраційний номер 040635900119 від 22. 03. 2006 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Павлова,3-б, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Коношевичу Івану Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на шостій сесії міської ради сьомого скликання 10.03.2016 р.

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Гадяч

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 лютого 2016 року № 39

Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Гадяч

Докладніше »

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 лютого 2016 року № 37

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2015 рік

Докладніше »

Про проведення у 2016 році в місті заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25.02.2016 року № 38

Про проведення у 2016 році в місті

заходів у зв’язку з 30-ми роковинами

Чорнобильської катастрофи

Докладніше »

-->