Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

бер
15
2016

Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», в Гадяцькій міській раді

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

14.03.2016 року № 55-р

Про початок проведення перевірки,

передбаченої Законом України

«Про очищення влади»,

в Гадяцькій міській раді

Докладніше »

бер
14
2016

Шоста сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання

10 березня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася шоста сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 19 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.), комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв'язку та управління майном (голова - Голуб Л.Б.), комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності і правопорядку, зв'язків із засобами масової інформації (голова - Саченко А.В.), комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Лепський М. М.), комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.). На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання шостої сесії.

Порядок денний шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10.03.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Регламенту Гадяцької міської ради.

3. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.

4. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч 2016 року.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2016 рік.

7. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву в Гадяцькій міській раді.

8. Про міську Програму увічнення пам'яті видатних земляків на 2016-2018 роки.

9. Про встановлення заохочувальних відзнак Гадяцької міської ради.

10. Про уповноваженого Гадяцької міської ради в установчій конференції.

11. Про створення сектору реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживання виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

12. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

13. Про внесення доповнень до Положення про комісію з розгляду питань надання матеріальної допомоги населенню міста Гадяча.

14. Про затвердження Положеня про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Гадяцької міської ради Полтавської області.

15. Про надання дозволу на придбання службового легкового автомобіля.

16. Про дольову участь Гадяцької міської ради в будівництві соціального житла багатоквартирного будинку за адресою м. Гадяч вул. Тельмана, 20-г.

17. Про надання дозволу КП "Гадяч-житло" на проведення конкурсів на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч.

18. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад Гадяцького району до комунальної власності територіальної громади

м. Гадяч нерухомого майна по вул. Лесі Українки, 1 в м. Гадяч.

19. Про перейменування площі 50 років Жовтня на площу Миру.

20. Про надання матеріальної допомоги Блосі М.Г.

21. Про внесення змін до додатку № 1 рішення 53 сесії 6 скликання міської ради від 26.06.2015 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2016 рік”.

22. Про продовження договорів оренди землі ФОП Оробей Віктору Андрійовичу під торгівельними кіосками загальною площею 0,0040 га, на території міста Гадяч, по вулицях: Тельмана, 50 років Жовтня, Драгоманова, Героїв Майдану.

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі загальною площею 0,1390 га, з метою передачі їх у власність гр. Ятаєвій Валентині Григорівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,8.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0508 га, з метою передачі її у власність гр. Міньку Олександру Олександровичуі для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мічуріна,10, землі житлової та громадської забудови.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0919 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Будякову Анатолію Миколайовичу та Будяковій Кристині Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,130, землі житлової та громадської забудови.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0507 га, з метою передачі її у власність гр. Базавлуку Миколі Кириловичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,58, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0981 га, з метою передачі її у власність гр. Гафарову Васіфу Бойлі огли для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,66, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Лавдир Оксані Миколаївні, Бондар Наталії Анатоліївні та Бондар Світлані Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,7, землі житлової та громадської забудови.

29. Про внесення змін в пункт 3 рішення 57 сесії 6 скликання міської ради від 22.09.2015 року ”Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0659 га, з метою передачі її в користування (на умовах оренди) гр. Горлач Лідії Юріївні, за адресою: місто Гадяч, провулок Прокоповича,2-а, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, землі житлової та громадської забудови”.

30. Про надання дозволу гр. Петренко Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 3, землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Хоменко Людмилі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,30, кв. 4, землі житлової та громадської забудови.

32. Про поновлення договору оренди землі терміном на п’ять років, ТОВ ”Гадяцький завод залізобетонних виробів”, площею 0,0673 га, реєстраційний номер 040635900119 від 22. 03. 2006 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Павлова,3-б, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, землі житлової та громадської забудови.

33. Про надання дозволу гр. Коношевичу Івану Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби, землі житлової та громадської забудови.

В "різному" депутати заслухали інформацію головного інженера Гадяцького ВУЖКГ Крамаренка О.М., щодо використання підприємством коштів міського бюджету в 2015 році. Із повідомленнями та зверненнями виступили депутати Підгайний І.О., щодо стихійної торгівлі біля ринку райспоживспілки; Кулик К.П., щодо проведення фестивалю "Золота підкова".

бер
12
2016

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

12 березня 2016 року у Гадяцькій міській раді розпочато проведення перевірки щодо Колбасіної Яни Валентинівни, головного спеціаліста з мобілізаційних питань юридичного відділу виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Про внесення змін до додатку № 1 рішення 53 сесії 6 скликання міської ради від 26.06.2015 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2016 рік”.

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Шоста сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

10 березня 2016 року

Про внесення змін до додатку № 1 рішення 53 сесії 6 скликання міської ради від 26.06.2015 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2016 рік”.

Докладніше »

-->