Ласкаво просимо!

Щире вітання з "найукраїнішої" України! Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.

З щирою повагою,

міський голова Володимир Нестеренко

черв
1
2016

До Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей, свято радості, надії і добра.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вже доброю традицією стало в День захисту дітей влаштовувати для діток на площі Соборній міста Гадяч святкові заходи. Зі словами вітання до винуватців свята звернулися перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, перший заступник голови райдержадміністрації І.В. Волощук, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради С.М. Бутенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації І.В. Гулей. Дітям бажали здоров’я, успіхів, щасливого, безтурботного дитинства та гарного відпочинку влітку.

У рамках заходів відбулися виставки дитячого малюнку, виробів із дерева, скла та кольорового паперу. Діти взяли участь у іграх, конкурсах та спортивних змаганнях. Переможці та учасники конкурсів отримали призи, подарунки.

Наприкінці свята діти разом з батьками з нагоди 25-ї річниці незалежності України випустили в небо 25 голубів, як символ миру.

трав
30
2016

Красиве прощання зі школою

27 травня пролунав останній дзвінок для школярів 11-х класів міста Гадяч. Цього року навчання в школі закінчили 154 одинадцятикласники. Із них 13 медалістів.

А наступного дня відбулося ще одне хвилююче для випускників свято – випускний вечір – традиційний і прекрасний захід нашого міста. На святі були присутні: міський голова В.О. Нестеренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради С.М. Бутенко, батьки випускників та представники педагогічних колективів шкіл міста.

Усі жителі нашого міста мали змогу побачити випускників, розділити разом з ними останні хвилюючі миті їхнього шкільного життя.

Красивою колоною випускники шкіл традиційно пройшли центральною площею міста, займаючи свої почесні місця. Міський голова В.О. Нестеренко привітав усіх вчорашніх школярів зі святом, побажав їм міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

Незвичайно хвилюючим був момент вручення золотих і срібних медалей нашій обдарованій молоді. 13 медалістів, затамувавши подих, вишикувалися в шеренгу, щоб отримати з рук директорів шкіл золоті та срібні медалі. За традицією міський голова В.О. Нестеренко, привітавши всіх випускників зі святом, подарував кожному медалісту цінні подарунки.

Сльози радості та хвилювання переповнювали серця дітей та батьків.

Закінчилося свято чудовим шкільним вальсом.

трав
27
2016

Інформація про результати проведення перевірки

Інформація про результати проведення перевірки

Бакути Володимира Петровича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Гадяцькою міською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Бакути Володимира Петровича, який обіймає посаду завідувача сектору земельних ресурсів виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Бакути В.П. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

трав
25
2016

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс:

Виконком Гадяцької міської ради оголошує конкурс:

На передачу в оренду комунального майна, а саме: будівлі котельні загальною площею 134,0 м2, розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12-а, зі стартовою орендною платою: 1552,63 грн. (одна тис. п’ятсот п’ятдесят дві грн. 63 коп.) в місяць, для розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту.

Заяви на конкурс з документами подаються в запечатаних конвертах та приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення в засобах масової інформації. Усі учасники конкурсу подають пропозиції щодо експлуатації та поліпшення майна, гарантії забезпечення сплати орендної плати.

До заяви додаються:

- копії установчих документів;

- копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (для фізичних осіб);

- копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копія паспорта (стор.1, 2, 11) (для фізичних осіб);

- копія довідки з ЄДРПОУ;

- копія ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (у випадку, якщо заявник має намір займатись в орендованому приміщенні діяльністю, що підлягає ліцензуванню);

- реєстраційний збір - грошовий внесок претендента у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , який надає йому право для участі в конкурсі на право укладення договору оренди комунального майна.

Конкурс буде проведено на слідуючий день після останнього дня прийняття заяв о 14-00 годині в кабінеті № 8 Гадяцької міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->